#1 2024-05-27 16:10:52

msifx610
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 13
Web

Nefunkčný web ( Error )

Zdravím páni už som v koncoch strašne som " to " zamotal . . .
Urobil som si NEW kondo na Endore že si založím nový web . . .
Všetko prebehlo fajn aj instalacia joomly . Boli mi zaslane nove meno heslo do joomla/administrator
Pri zadani noveho hesla mi na prehliadači vybehlo či zapamatať a zaklikol som ano . . . ale to mi ( premazalo ) stare heslo na web simson-s70.6f.sk .

Stare heslo som si nevedel spomenuť tak ma zachvatila panika ako sa dostať na web .
Dohladal som tu ( sprostý návod ) ako stiahnuť config.php z ftp doplniť tam riadok kde nebudem mať žiadne heslo . . .
Samozrejme som to tam nahral a web padol . . . potom som požiadal o backup ale web aj tak nejde .
Chcel som ešte riešiť niečo v databázach ale uplne som sa domotal
Dokazal by to niekto vrátiť všetko S5. Na webe neboli dlhšie zmeny kludne aj mesiac . . .

Offline

#2 2024-05-28 22:58:28

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,913

Re: Nefunkčný web ( Error )

Dobrý den, mělo by postačit daný config navrátit do původního stavu a heslo změnit přes phpmyadmin v dané databáze kterou vámi použitý systém používá.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2024-05-31 16:16:43

msifx610
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 13
Web

Re: Nefunkčný web ( Error )

No dal som vytvoriť zálohu . . . stiahol som si zo zálohy z FTP a nahral na web ale velmi som nepostupil len
" Error: Failed to start application: Failed to start the session "

Ide o to že som sa babral cez endoru v databázach ale fakt si už neposmeniem čo som ako robil . . .
Idealne keby bol niekto ochotný nejak na dialku do dať dokopy . . . .

Offline

#4 2024-05-31 16:59:33

msifx610
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 13
Web

Re: Nefunkčný web ( Error )

msifx610 napsal:

No dal som vytvoriť zálohu . . . stiahol som si zo zálohy z FTP a nahral na web ale velmi som nepostupil len
" Error: Failed to start application: Failed to start the session "

Ide o to že som sa babral cez endoru v databázach ale fakt si už neposmeniem čo som ako robil . . .
Idealne keby bol niekto ochotný nejak na dialku do dať dokopy . . . .

Takže som to opravil . . .
Nahral som zo zálohy starý configuration.php . . . a v nom zapísane heslo public $password =
som nastavil aj v Databáze . . .

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK