#1 2010-11-08 20:43:07

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: windows live na vlastní doméně - nastavení

Dobrý den,
mám u vás nově hosting (předtím sem doménu jen parkoval u blueboardu, ale měl jsem maily přesměrované na Windows Live) a chtěl bych zase přesměrovat maily na Windows Live, akorát se mi to nějak nedaří.. mohl by nějaký admin kdo k tomu má přístup mrknout jestli v nastavení DNS u domény ostrava-unas.cz jsou dobře nastavené údaje pro windows live (domains.live.com) ? případně to opravit? Dííky wink

údaje viz.screen, snad na screenu není nic, co by mi mohlo uškodit když ho tu dám veřejně neutral  wink

P.S. nebylo by na škodu přidat do administrace i snadné nastavení Windows Live na vlastní doméně, když už tam máte Google Apps.. 8-)

Offline

#2 2010-11-08 21:01:19

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: windows live na vlastní doméně - nastavení

Záznam vidím, len vymaž ešte ten čo smeruje na mx.endoraland.com lebo takto to buď doručí tam kam chceš alebo to proste vymaže server Endora.cz

Windows Live nieje tak známy ako Google Apps tkaže si myslím že robiť návod je zbytočné, ale čo nieje jedného dňa môže byť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-11-08 21:09:40

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: windows live na vlastní doméně - nastavení

požadovaný záznam vymazán wink uvidíme za jak dlouho to naskočí..

nojo, Windows Live by byl určitě využívanější, kdyby to přeložili do češtiny jako GoogleApps :? .. češi většinou hojně využívají jen to, co je v jejich jazyce (příklad: Facebook frčí, Twitter ne- nemá češtinu lol ale ono je to možná dobře, aspon tam není bordel)

Offline

#4 2010-11-08 21:18:15

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: windows live na vlastní doméně - nastavení

No ako som si to študoval na internete tak niektorý si to pochvaľujú a iný rozpísali toľko faktov že radšej sa do Windows Live na vlastnej doméne hrnúť nebudem. U Google Apps som asi 3 roky ak nie viac a som nadmieru spokojný. Veď si prečítaj reakcie ľudí na stránke http://myego.cz/item/email-zdarma-na-va ... om-domains inak aj ten článok je za hlavu chytený, prv píše že ponúkajú neobmedzené schránky a nižšie že po aktivíciu PLUS účtu ziska užívateľ 10GB schránku. Proste ani sám autor článku v tom nemá jasno a píše o niečom o čom si len sa myslí že je dobre i keď mailu z x serverov sú blokované ako napr seznam.cz atlas.cz a isto aj iné.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK