#1 2022-09-14 10:32:34

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

[Vyřešeno] Objednávka - nejde na další krok

Zdravím,
na e-shopu www.nakup3D.cz nelze v průběhu vyplňování objednávky přejít z adresy na dopravu.
Vše mám nastavené, před 14ti dny to fungovalo, php jsem změnil na verzi 5.6.
Postup:
Vyplníte jméno, příjmení a email, zaškrtnete souhlas se zpracováním údajů
2) Vyplníte adresu a telefonní číslo
3) Kliknete na Pokračovat..Zákazníkovi zmizí vyplněná adresa a telefonní číslo... Do systému se tato adresa zapíše a vytvoří se nový uživatel....Zákazník musí adresu s číslem vyplnit nejméně 3x aby mohl jít na další krok výběr dopravy a následně platby.. Samozřejmě zákazník nechce vyplňovat údaje nejméně 3x..

Našel jsem postup, že po vyplnění adresy se adresář vymaže, zákazník klikne na upravit jméno a příjmení, dá Pokračovat a hodí ho to přímo na Výběr dopravy a dokončí objednávku..

Takže údaje mám zapsané v systému, vytvoří se nový zákazník, nepustí ho to na dopravu rovnou.. ale oklikou dokáže objednávku uzavřít..

Problém je někde mezi, nevíte co by s tím mohlo být ?

Pomalá odezva ze serveru vůči zápisu? Mám nastavené SuperCache ale tím to není, zkoušel jsem to. Také jsem zkoušel reinstal aplikace Košík a nic.

Prosím o radu.
Případně zkusit navýšit počet úloh ? Mám koupený program Mega.

Děkuji mockrát.

Offline

#2 2022-09-14 12:11:24

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: [Vyřešeno] Objednávka - nejde na další krok

Dobrý den, eviduji že používáte prestashop verze 1.7.6.8 která dle https://devdocs.prestashop.com/1.7/basi … uirements/ není s PHP 7.3 kterou máte nyní u webového prostoru aktivní kompatibilní, co může vést k vámi popisovanému chování.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2022-09-14 14:04:46

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Objednávka - nejde na další krok

Dobrý den,
měl jsem tam právě verzi 5.6 a změnil jsem to na 7.3, avšak chyba stále trvá.

Nyní když jsem chtěl vypnout DeBug zobrazení chyb tak mi vyskočila tato hláška a nedostanu se do administrace.

Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'webnew1640163611'@'konik.stable.cz' (using password: YES) in /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php:43 Stack trace: #0 /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOConnection.php(43): PDO->__construct('mysql:host=inno...', 'webnew164016361...', 'cft64wYp', Array) #1 /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/PDOMySql/Driver.php(41): Doctrine\DBAL\Driver\PDOConnection->__construct('mysql:host=inno...', 'webnew164016361...', 'cft64wYp', Array) #2 /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Connection.php(360): Doctrine\DBAL\Driver\PDOMySql\Driver->connect(Array, 'webnew164016361...', 'cft64wYp', Array) #3 /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Connection.php(942): Doctrine\DBAL\Connection->connect() #4 /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/src/Pre in /home/users/nakup3d/nakup3d.cz/web/vendor/doctrine/dbal/lib/Doctrine/DBAL/Driver/AbstractMySQLDriver.php on line 103

Nevíte co s tím ? Na řádku 103 se nachází pouze
return new Exception\ConnectionException($message, $exception);

Já už fakt nevím co... Prosím o radu co s tím.

Offline

#4 2022-09-14 14:07:37

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Objednávka - nejde na další krok

Před touto chybou jsem stačil odinstalovat plugin Zásilkovna, která podle článku je problematická - viz. zde https://www.openservis.cz/prestashop-bl … 30-5-2022/
A nyní lze dokončit objednávku a přejít z adresy na dopravce.

Avšak když už jde objednávka, nejde administrace..

Offline

#5 2022-09-14 14:12:20

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Objednávka - nejde na další krok

Tak pozor, další vyřešená věc... už to funguje.. stačilo složku var / cache přejmenovat na var / cache_old

Viz více zde:
https://www.prestashop.com/forums/topic … -by-mysql/

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK