#1 2022-02-17 23:00:25

wonderczech
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Wordpress Multisite nefunguje

Dobrý den, podařilo se mi přepnout Wordpress do Multisite modu, ale i když jsem udělal všechny doporučené kroky (modifikace .htaccess a wp-config.php), vytvořil podadresáře pro domény třetího řádu (v adresáři web), tak mi funguje pouze hlavní web a při pokusu o administraci podstránek skončím na 404.

WP mi doporučuje nastavit Nginx podle https://wordpress.org/support/article/nginx/ , ale takovou možnost ve Webadminu nemám, pokud vím.
Mohli byste mi prosím poradit?

Doména wonderczech.com

Offline

#2 2022-02-18 09:49:48

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Wordpress Multisite nefunguje

Dobrý den, problém je v serveru delfinek který .htaccess nepodporuje a na multisite nebyl připraven, počítalo se jen s běžnou instalaci wordpress když server bývalí administrátor vytvářel.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2022-02-18 14:08:43

wonderczech
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: Wordpress Multisite nefunguje

Děkuji za odpověď.

Rozumím tomu tedy správně, že nastavení nginx nelze změnit, protože by to ovlivnilo i další uživatele, a jediným řešením je migrace webu do nového účtu, který nemá hosting na delfínkovi (tedy WP nainstalovat ručně/ze zálohy)?
Nebo i v tomto případě hrozí, že se dostanu do stejné situace a nebudu moci .htaccess použít.

Offline

#4 2022-02-19 11:26:38

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Wordpress Multisite nefunguje

Dobrý den, po přesunu na běžný hostingový server se s těmito problémy potýkat nebudete, ty zvládají .htaccess i nastavení chování subdomén kde u varianty aby se systém o subdomény nestaral docílite vhodného nastavení pro WordPress MU.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK