#1 2021-08-29 13:46:58

bettakriscz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Stránka se načítá hodně pomalu a často vyhodí hlášku 502 bad gateway

Dobrý den,

rovnou říkám, že vůbec nerozumím tomu co se děje, myslela jsem, že je problém s free programem, který jsem upgradovala na plus, který mi dřív fungoval dobře, ale problém se vyřešil jen částečně.
Webová stránka bettakris.cz se načítá strašně pomalu a často po té době vyskočí hláška 502 bad gateway nginx. Momentálně se nejsem schopná přihlásit ani do wordpress editoru, prostě se to dlouho načítá a poté vyskočí znovu stejná hláška. Zkoušela jsem i jiný prohlížeč, kde sice načítání trvá obdobně dlouho, ale nakonec se načte. To nic nemění na tom, že se s tím nedá pracovat a lidé na webové stránky nebudou chodit jen přes jeden prohlížeč, který funguje a čekat než se stránka načte. Potřebuji tam nahrát diplomku k hodnocení, proto bych potřebovala, aby to fungovalo co nejdřív. Jinak mi to píše, že server delfinek je v pořádku.
Ve foru jsem se dočetla, že nejčastější vaší odpovědí je, že vám web korektně funguje. Prosím, tato odpověď mi nepomůže, vidím, že to nefunguje a nemůžu se tam ani přihlásit. Když se to konečně načte, tak práce, kterou bych dělala chvíli se kvůli načítání o dost protáhne.

Předem děkuji za pomoc.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK