#1 2010-10-29 11:15:33

sikl.zdenek
Člen
Registrován: 2010-10-29
Příspěvky: 2

Re: Poradí někdo "lamě"

Dobrý den přátelé na Endoře,

je mi 57, (plně inv. důchodce), jsem jazyku Shakespearova absolutně neznalý, a ve volných chvílích se bavím na internetu. Našel jsem pro mne jeden zajímavý zahraniční affiliate system (dokonce už mi letos 2x zaplatili big_smile ) a hrozně rád bych svoje přístupy (pár obrázků a pár html kodů) pověsil na samostatný web s koncovkou.cz.
Dle návodu na Endoře a Kvapem jsem si zakoupil domenu cz, pokusil jsem se jí převést na Endoru (snad dobře? wink ) a nyní hledám vhodný systém v češtině(!!) se kterým bych si jednostránkovou prezentaci vytvořil, ale tak abych pak pokud možno eliminoval v maximální míře případné problémy s přenosem vytvořené stránky na zmíněnou domenu cz.
Kamarádi neporadíte mi něco, co by bylo vhodné i pro "lamu" mého formátu? O spoustě programů pro tvorbu webu vím, ale jejich provozovatelé mi zatím nijak nevycházejí vstříc ohledně FTP a jakýchsi DNSpro přenos na cz nutných. Ideální by bylo, kdybych si do hotového díla mohl samostatně přidávat text a obrázky.
Děkuji za jakékoliv informace a přeji hezký podzimní víkend.
Zdeněk z Ostravy. Kontakt <!-- e --><a href="mailto:qwertz@klikni.cz">qwertz@klikni.cz</a><!-- e -->

Offline

#2 2010-10-29 12:26:45

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Poradí někdo "lamě"

WordPress ? Ten aj v Endore sprovoznite cez administráciu jedným kliknutím


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#3 2010-10-29 12:43:42

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Poradí někdo "lamě"

doporučil bych drupal

Offline

#4 2010-10-29 12:49:59

sikl.zdenek
Člen
Registrován: 2010-10-29
Příspěvky: 2

Re: Poradí někdo "lamě"

Pánové díky Vám oběma, těším se i na další případné nápady a návrhy, a kdyby se snad někdo nabídl, že mi to (jednu stránku) za možno-li symbolický honorář, či za "skladbu cti" v Zákrutě ( big_smile dříve narození jistě vědí co to bývalo... wink ) udělá, tak je domluva vítána a je možná. Díky. Z. z Ostravy.

Offline

#5 2010-10-29 15:11:59

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Poradí někdo "lamě"

Z mojej strany odporúčam Joomla keďže som jej zástancom a je podľa mňa jeden z najlepšie prepracovaných a najrozšírenejších CMS na svete z množstvom komponentov a modulov. Samozrejme je to môj názor, niekto iný môže mať obľúbené niečo iné wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK