#1 2020-10-26 11:03:36

dobrypohyb
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

[Vyřešeno] Nefunguje ALIAS

Dobry den,
zaregistrovala jsem si u vas 2 domeny - dobrypohyb.cz a dobry-pohyb.cz . Chci aby hlavni a funkcni domena byla dobrypohyb.cz .

Rada bych presmerovala domenu dobry-pohyb.cz na dobrypohyb.cz. Zkousela jsem ruzne zadavat Redirect v .htaccess file i vkladat nesmyslny text jako “test” abych si overila, ze to server vidi, ale vypada to, ze apache ignoruje .htaccess file. Asi je nastaveno: AllowOverride None

Zkousela jsem pouzit funkci ALIAS a nastavit dobry-pohyb.cz jako alias k domene dobrypohyb.cz . Nema to byt treba obracene? Jako ze dam dobrypohyb jako alias pod dobry-pohyb?

Mohli by jste se, prosim,  na to podivat?

Dekuji,
Anna

Offline

#2 2020-10-27 09:16:04

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: [Vyřešeno] Nefunguje ALIAS

Dobrý den, na serveru delfínek který je optimalizován pro wordpress nelze použít souboru .htaccess

Druhou doménu můžete přiřadit k prostoru hlavní domény v části správce domén. Následně přesměrování by měl vykonat sám wordpress na jeho primární doménu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2020-10-28 20:21:14

dobrypohyb
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: [Vyřešeno] Nefunguje ALIAS

Dobry den,

tak jsme to udelali jak jste tu psal a stale to nefunguje. V jednom prohlizeci to presmerovani zafungovalo, ale po smazani cache, to prestalo fungovat. Tak nevim, co je spatne?

Offline

#4 2020-10-29 08:21:45

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: [Vyřešeno] Nefunguje ALIAS

Dobrý den, eviduji že přesměrování z pomlčkové domény na nepomlčkovou funguje korektně.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2020-10-29 11:50:04

dobrypohyb
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: [Vyřešeno] Nefunguje ALIAS

Dobry den,

ano, mate pravdu. Ale jeste vcera to opravdu nefungovalo a cache jsme meli vsude promzany. Tak dekuji. Snad uz to bude fungovat:)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK