#1 2020-09-06 15:33:27

prunelle
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-04
Příspěvky: 19

[Vyřešeno] Problém v administraci

Dobrý den. Měl doménu https://czech-nature.com/ a k ní přiřazený webový prostor. K tomuto jsem si chtěl přiřadit alias https://czech-wildlife.com. Tak jsem i udělal. Bohužel se nevím jak stalo to, že czech-wildlife.com se stal hlavní adresou a czech-nature.com se stal alias, alespoň tak to ukazuje WEBADMIN. A hlavním problémem je to, že nic NEJDE!!! Podobný problém jsem tu již řešil před rokem. :-(

Druhý problém je ten, že k uvolněnému webovému prostoru v hostingu PLUS (po doméně czech-wildlife.com) jsem chtěl přiřadit novou doménu jiri-svestka.cz, ale v WEBADMINU nemuho s tímto prostorem vůbec nic dělat. Jakkoliv ho ovládat, i když ho vidím.

Děkuji za případnou pomoc. S pozdravem Jiří Švestka.

Offline

#2 2020-09-06 19:09:44

prunelle
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-04
Příspěvky: 19

Re: [Vyřešeno] Problém v administraci

EDIT: Takže, czech-wildlife.com jsem osamostatnil, abych se alespoň vrátil k funkčnosti webu czech-nature.com, což se díky Bohu povedlo.

Co mám:
1) Osamostatněnou doménu czech-wildlife.com
2) Prostor s programem PLUS, se kterým nemohu nic dělat.

Co potrebuji?
1) Použít doménu czech-wildlife.com jako ALIAS k doméně czech-nature.com, ne jinak.
2) Převést PLUS program na prostor u domény jiri-svestka.cz, který je aktuálně FREE. Už tam dělám na obsahu, takže s tím jinak nechci hýbat.

Děkuji za kladné vyřízení mých požadavků.

Upravil prunelle (2020-09-06 19:10:09)

Offline

#3 2020-09-06 22:08:27

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [Vyřešeno] Problém v administraci

Dobrý den, přiřaďte doménu czech-wildlife.com k prostoru czech-wildlife.com - následně v části webové prostory czech-wildlife.com můžete program PLUS přesunout na jinou doménu ve FREE v daném účtu. Pak přiřaďte doménu czech-wildlife.com k prostoru czech-nature.com - pokud by webadmin hlásil nějakou výměnu mezi aliasem a hlavní doménou, napíšte, systémově prohodíme tak jak by mělo být.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2020-09-07 08:34:31

prunelle
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-04
Příspěvky: 19

Re: [Vyřešeno] Problém v administraci

Děkuji za vaši odpověď. Začnu druhou věcí, to je vyřešeno, vše se podařilo. So se týče domén, udělal jsem jak jste napsal, opět mi to píše, že czech-nature.com je alias. Pokud by to tedy bylo možné, prosím o prohození tak, aby hlavní doména byla czech-nature.com a alias byl czech-wildlife.com.

Děkuji.

EDIT: Samozřejmě zase nic neběží. :-(

Upravil prunelle (2020-09-07 08:59:45)

Offline

#5 2020-09-07 12:14:32

prunelle
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-04
Příspěvky: 19

Re: [Vyřešeno] Problém v administraci

Naposledy dobrý den.
Jelikož nemám čas hodiny a hodiny čekat, vrátil jsem vše do funkčního režimu. Zapomeňte prosím tedy na mé požadavky. Už nic měnit a předělávat nepotřebuji. Jsem rád, že to chodí a radši to budu mít složitější a funkční, než jednodušší, ale hodiny nefunkční.
Díky za snahu. ;-)

Offline

#6 2020-09-07 14:11:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [Vyřešeno] Problém v administraci

Dobrý den, změnu jsem vykonal. Od změnu uběhla již hodina a žádný výpadek stránky neeviduji.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK