#1 2019-10-11 12:51:48

Lichtas
Člen
Registrován: 2019-10-11
Příspěvky: 1

Svatební web

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o radu s mým svatebním webem. Chci si jej vytvořit sám, nicméně nevím, který plugin a jak by byl nejlepší použít na odpočet do data svatby, pro rezervační seznam svatebních darů a případně pro kontaktní formulář sloužící k potvrzení účasti - po vyplnění jména, příjmení a mailové adresy na moji mailovou adresu.

Jelikož jsem teď nějakou dobu používal free hosting, přišel mi mail s 50% slevou na hosting plus a mega. Nevadilo by mi si jej na rok aktivovat (po svatbě by se zrušil), kdyby nabídl nové a vhodnější pluginy, šablony a doménu nazev.cz (bez 4fun, 8u, atd.).

P.S. Pokud bych zde našel někoho z Vás, kdo by mi s webem rád pomohl, budu jen rád!

Moc děkuji za odpovědi a ochotu,
Lichťas

Offline

#2 2019-10-11 21:18:57

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Svatební web

Dobrý den, tvorbou a úpravou webstránek se nezabýváme. Též nejsme tvůrcem žádného systému na správu obsahu stránky. U nás lze využít systémy třetích stran jako je WordPress, Joomla atd (instalace jedním kliknutím). Pro tyto systémy existuje velká řada doplňků a návodů ve všech jazycích. Postačí si vybrat návod vhodný pro vás. Jistě vám k nalezení údajů a návodů pro tvorbu webu pomůže strýček Google pomocí kterého jistě naleznete doplňky které pro vytvoření vámi zamýšleného webu naleznete. Též existují komunity pro tyto systémy v každém jazyce, postačí si pročíst jejích fórum nebo nápovědy které na stránkách mají. Pokud si na toto netroufáte, je zde další možnost kterou je nechat si web vytvořit firmou nebo živnostníkem který se touto problematikou zabývá.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK