#1 2019-10-03 19:29:02

lokomotiva
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

problém s mazáním z FTP

Ahoj, mám problém

Instaloval jsem wordpress (vím jak na to), a po úspěšnem propojení s DB to vyhodilo error. Řekl jsem si že jsem možná nahrál nekompletní instalačku, tak jsem zkusil soubory smazat ale tak 80% jich tam zůstane, při mazání z ftp klienta (filezilla a zkoušel jsem i jiné) háže error

web/wp-admin/upgrade-functions.php: Permission denied

Nejspíš teda nebyla chyba v instalačce, ale spíš mám ftp nějakou vadnou?
Doménu a hosting jsem registroval dnes brzy odpoledne, jestli to může hrát hroli.¨

díky

Offline

#2 2019-10-03 20:49:16

lokomotiva
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: problém s mazáním z FTP

Tak jsem zkusil vymazat hosting a udělat novej a nahrát wordpress, pořád stejná chyba, dostávám tenhle error po instalaci

Chyba databáze WordPressu: [Unknown storage engine 'InnoDB']
CREATE TABLE wp_users ( ID bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, user_login varchar(60) NOT NULL default '', user_pass varchar(255) NOT NULL default '', user_nicename varchar(50) NOT NULL default '', user_email varchar(100) NOT NULL default '', user_url varchar(100) NOT NULL default '', user_registered datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', user_activation_key varchar(255) NOT NULL default '', user_status int(11) NOT NULL default '0', display_name varchar(250) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (ID), KEY user_login_key (user_login), KEY user_nicename (user_nicename), KEY user_email (user_email) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

Chyba databáze WordPressu: [Unknown storage engine 'InnoDB']
CREATE TABLE wp_usermeta ( umeta_id bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, user_id bigint(20) unsigned NOT NULL default '0', meta_key varchar(255) default NULL, meta_value longtext, PRIMARY KEY (umeta_id), KEY user_id (user_id), KEY meta_key (meta_key(191)) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_520_ci

(je toho víc)

Offline

#3 2019-10-03 22:01:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: problém s mazáním z FTP

Dle chyby se snaží wordpress vytvořit tabulku tuby InnoDB. Zkuste tedy použít pro instalaci InnoDB databázy, nikoliv MyISAM.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK