#1 2019-05-28 12:58:19

psl4fancz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 8

SunLight verze 7.5.5

V sekci Aplikace je podpora pro snadnou instalaci ceskeho open source CMS SunLight verze 7.5.3, ale ta verze vyzaduje PHP 5.x. Zkusil jsem to a moc dobre to nedopadlo, mozne jsem spatne kliknul ;-). V navodu k instalaci se pise, ze uzivateli prijde email s heslem. To se nestalo a zda se mi, ze instalace skoncila nekde v polovine cesty. Mozna jen, ze instrukce nejsou aktualni. Databaze se vytvorila, ale aplikace se nerozbalila, email s heslem neprisel...

Po chvili beznadejneho zoufalstvi jsem stahnul novejsi verzi, 7.5.5 (http://sunlight.shira.cz/ke-stazeni/instalator) a zkusil ji rucne nainstalovat dle instrukci v ctime.html a to se povedlo. Na verzi 7.5.5 je zajimave, ze ma podporu pro PHP 7.1 a tak jsem mohl prepnout zpet na moderni PHP 7.3. Testoval jsem to jen velmi lehce, ale zda se mi, ze i s PHP 7.3 funguje dobre.

Urcite mate prehled, jak je ktery CMS zakazniky pouzivan. SunLight je zrejeme na okraji zajmu, ze? Pokud ne, zvazte uprade vaseho "easy" instalatoru na verzi 7.5.5. SunLight verze 8.0.0 je v beta verzi, ale je tam jiz dlouho a z webu mam takovy neblahy pocit ze vyvoj probiha velmi pomalu a ze stabilni verze 8.0.0 v dohledne dobe nebude...

Offline

#2 2019-06-01 08:13:15

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: SunLight verze 7.5.5

Dobrý den, děkujeme za vaše postrehy. Bohužel k nízkemu využití jsme tento systém z rýchlych aplikací stáhli. I nadále ho je možné instalovat manuálně tak jak jste to vykonali i vy.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK