#1 2018-11-28 10:15:04

romi
Člen
Registrován: 2010-05-12
Příspěvky: 5

Instalace pluginu Fotogalerie NextGen v.3.0.16

Dobrý den

Poprosil bych o pomoc s nalezením problému při spuštění FotoGalerie NextGEN na romi.bluefile.cz.
Účelem je vyladění nových verzí sw a optimalizaci webu ajina.eu, který hostuji u Vás.

- WP nainstalován z Vašeho balíčku a rozšířen na MU verzi.
- Nainstalován plugin nextgen-gallery.3.0.16.zip stažený z webu dodavatele.
- Při nahrávání obrázků dostanu následující chybové hlášení
   "Nastala neočekávaná chyba. Byla pravděpodobně způsobena špatným nastavením serveru.
    Zkontrolujte log s PHP chybami, nebo požádejte poskytovatele hostingu o pomoc."
- Na log PHP nevidím.
- Některé obrázky se nahrají jiné ne. Nezávisí  tu jenom na velikosti souboru (zde je nějaké omezení, které musím načíst), také na počtu nahrávaných obrázků,...
Pokud zkouším ladit na mém lokálním počítači stejná verze WP a NextGenu je vše OK.
- Dnes 28.11.2018 jsem pokusy s posíláním obrázků dělal v intervalu 08:45-09:05

Děkuji za pomoc

   R. Mikulecký

Offline

#2 2018-11-28 18:23:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Instalace pluginu Fotogalerie NextGen v.3.0.16

Dobrý den, error log je k dispozici na FTP v složce .tmp - v dnešní den ale v error logu neeviduji žádný záznam. Doporučuji spustit debug mód ve wordpressu, třeba vám víc napoví.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2018-11-29 13:58:48

romi
Člen
Registrován: 2010-05-12
Příspěvky: 5

Re: Instalace pluginu Fotogalerie NextGen v.3.0.16

Dobrý den

Děkuji. Vyzkoušel jsem jak .tmp tak i debug mod. Zatím nic nového. Budu testovat dále a hlavně musím prostudovat omezení, která má plugin NextGen.
Je ideální v tom, že je integrován do WP, již však jsem narazil na nějaká omezení vzhledem k zamýšlenému použití.

Děkuji
  R. Mikulecký

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK