#1 2018-06-12 09:49:07

pajano
Člen
Registrován: 2018-06-12
Příspěvky: 1

Email - Presmerovanie na email nefunguje

Zdravím, na doméne tratoria.sk mám nastevené "presmerovanie na email" na jeden gmail. Avšak keď pošlem testovací email napr. na tratoria@tratoria.sk tak mi nič nepríde... Viete mi prosím poradiť čo môže byť zle?

Ďakujem.

Offline

#2 2018-06-14 08:20:46

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Email - Presmerovanie na email nefunguje

Dobrý den, je možné že gmail email zahodí z důvodu pozměnění údajů v hlavičke emailu přesměrovacim serverem. Nesouhlas SPF, DKIM nebo zpětné ověření existence dané schránky zlyhá jelikož neexistuje a gmail toto vyhodnotí ako nebezpečí a též email zahodí. Doporučuji založení plnohodnotné email schránky a přesměrování vykonat v ní pomocí filtrů.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2018-06-30 12:48:59

skkbrno8ucz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Re: Email - Presmerovanie na email nefunguje

Dobrý den,
prosím touto cestou o pomoc. Mám u vás registrovanou doménu skkb.cz, kterou jsem si chtěl propojit s emailem na Seznamu (Email profi), kde bych měl schránku s názvem rprochy@skkb.cz . V nastavení Seznamu je, že mám změnit MX záznamy na obsah: 9180dad8feabf2bd.mx1.emailprofi.seznam.cz a prioritu 10 a druhý MX záznam na obsah 9180dad8feabf2bd.mx2.emailprofi.seznam.cz  a prioritu 20. Vše jsem v editaci DNS změnil, ale na Seznamu mi píšou, že doména rprochy@skkb.cz je aktivní, ale stále neexistují u poskytovatele domény MX záznamy.  Nevím si rady (jsem začátečník :-( ) Děkuji

Offline

#4 2018-06-30 15:44:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Email - Presmerovanie na email nefunguje

Záznamy jsem upravil. Chybu jste měli v názve kde jste vyplnili název email schránky. V DNS záznamech se jedná o subdoménu, název jsem tedy upravil na prázdny aby byl platný pro hlavní doménu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK