#1 2018-05-29 22:22:33

milanopava
Člen
Registrován: 2018-05-29
Příspěvky: 3

Přesměrování domény do určité složky

Mám dva dotazy.

1.Mám doménu registrovanou na forpsi
   Mohu ji přesměrovat do určité samostatné složky - na hostingu PLUS endora ?  A jak ?

2. Převedu si doménu od jiného administrátora na Endoru. Tuto doménu mohu přesměrovat do určité složky ?

Děkuji za případné odpovědi :-)

Offline

#2 2018-05-30 08:43:50

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přesměrování domény do určité složky

Dobrý den, doménu můžete ale i nemusíte přesouvat k nám (měnit registrátora). Postačuje k ní založit webhosting například ve variante FREE nebo jí přidat jako alias k jinému hostingu, správně nasměrovat na naše servery https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … -endora-cz a případné nasměrování do nějaké podsložky můžete vykonat pomocí souboru .htaccess


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2018-05-31 11:47:53

milanopava
Člen
Registrován: 2018-05-29
Příspěvky: 3

Re: Přesměrování domény do určité složky

JF napsal:

Dobrý den, doménu můžete ale i nemusíte přesouvat k nám (měnit registrátora). Postačuje k ní založit webhosting například ve variante FREE nebo jí přidat jako alias k jinému hostingu, správně nasměrovat na naše servery https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … -endora-cz a případné nasměrování do nějaké podsložky můžete vykonat pomocí souboru .htaccess


Děkuji Vám Jendo, už to funguje.
Jen jste me zaskocil s tou informaci o .htaccess, nemám páru co do něj napsat a kam je ve složce web uložit :-(

Offline

#4 2018-05-31 17:07:52

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přesměrování domény do určité složky

Eviduji že se vám již nasměrování do podsložky povedlo.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2018-05-31 20:59:28

milanopava
Člen
Registrován: 2018-05-29
Příspěvky: 3

Re: Přesměrování domény do určité složky

Jendo, hral jsem si s tim celou noc :-D hledal na netu návody, Vaši odpověď jsem chtěl jako potvrzení.

A jelikož jste napsal, že je to OK, je to stejné, jako kdyby jste mi ten soubor sám vytvořil.

Děkuji za Vaši pomoc :-)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK