#1 2017-10-02 20:23:21

teamgrass
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 14

Úprava style.css

Zdravím, mám WordPress web s šablonou Restaurant advisor a v editoru šablony si upravuji soubor style.css, ale i jiné soubory .php . Ale ačkoliv soubor style.css měním, změny souboru se na webu nijak neprojeví. Např. jsem si upravil velikost loga v headeru, ale při zobrazení stránky zůstalo logo stejné jako před úpravou, když jsem si to v google chromu ověřil možností prozkoumat, tak se mi v konzoli objevili soubor tak, když nebyl ještě přepsán. Ve FTP se zobrazuje již upravená verze souboru...

Kde by mohla být chyba? Není například chyba v tom, že podle souboru style.css se web neaktualizuje okamžitě? - Ale to se mi zdá nepravděpodobné, protože když přepisuji soubor .php, změna se projeví okamžitě.

Děkuji za jakékoliv rady a tipy.

Offline

#2 2017-10-02 20:45:16

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Úprava style.css

CSS súbory sa ukladajú do cache prehliadača keďže sa jedná o statické súbory. Tj postačuje obnoviť stránku za pomoci klávesovej kombinácie CTRL+F5 čím sa vyvolá znovu načítanie súboru zo serveru.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-10-02 20:52:37

teamgrass
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 14

Re: Úprava style.css

JF napsal:

CSS súbory sa ukladajú do cache prehliadača keďže sa jedná o statické súbory. Tj postačuje obnoviť stránku za pomoci klávesovej kombinácie CTRL+F5 čím sa vyvolá znovu načítanie súboru zo serveru.

Super, funguje to. Děkuju, moc mi to pomohlo!

Upravil teamgrass (2017-10-02 20:54:00)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK