#1 2017-09-13 23:10:43

tomibary
Endora uživatel
Registrován: 2014-09-05
Příspěvky: 2

Připojení k FTP

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat jak mohu zprovoznit FTP přes průzkumník Windows?
Přes FileZillu mi jde vše v pořádku, zadám sasanka.endora.cz + své údaje a vše běží jak má.

Ale v průzkumníku si nejsem jistý co mám zadávat.
Podle návodu na vašich stránkách jsem zadával ftp.fapcenter.8u.cz (doména je fapcenter.g6.cz) pak jsem stiskl Enter a vyskola zpráva se zadáním údajů, ty zadám,
ale vždy to napíše chybu ohledněnesprávných údajů.
pokud zadám ftp.fapcenter.g6.cz tak ještě před dotázáním se o údaje vyskočí: Systém Windows nemůže získat přístup k této složce. ...

Celkově se mi jedná o to, že bych chtěl C# scriptem přistupovat přes FTP k souborům. Ale netuším jaká je tak ftp adresa(nebo jak to nazvat), kterou zadat do průzkumníku a i do scriptu.

Předem děkuji za odpověď.

Offline

#2 2017-09-14 08:43:31

TomasEndora
Podpora
Registrován: 2017-09-05
Příspěvky: 74

Re: Připojení k FTP

Dobrý den,

Přihlášení na FTP přes průzkumník Windows funguje následujícím způsobem:

1) Po kliknutí na Přidat umístění v síti vyberete FTP a poté do pole -> Adresa v síti nebo v Internetu zadáte -> ftp://sasanka.endora.cz, kde server sasanka je ten, na kterém máte web prostor. (Máme řadu serverů, jeho název naleznete po přihlášení k endoře v sekci FTP účty, je zde červeně zvýrazněn)

2) Kliknete na další, odškrtnete přihlásit anonymně a zadáte přihlašovací jméno k endoře. Název umístění v síti (to co bude vidět v průzkumníku) si zvolte dle libosti.

3) Po kliknutí na Dokončit Vás vyzve server k zadání hesla k účtu endora, heslo zadáte a průzkumník by se měl připojit k FTP vašich stránek smile

Pokud se Vám něco nepodaří, neváhejte se zeptat. S pozdravem Tomáš Novotný

Offline

#3 2017-09-14 11:24:57

tomibary
Endora uživatel
Registrován: 2014-09-05
Příspěvky: 2

Re: Připojení k FTP

Moc děkuju za rychlou odpověď.
Už vše běží jak má.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK