#1 2017-05-21 13:33:22

martinkopco
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 4

odstavená doména karta.4fan.cz / Phishing

Prosím o kontrolu stránky http://karta.4fan.cz/ píše mi to že byla odstavena z důvodu závažného porušení provozních podmínek webhostingu Endora.cz. To znamená že stránky jako je eshop váš hosting nepodporuje ? Stránka je zaměřená na prodej telefonních čísel, vše legálně podle pravidel a legislativy ČR.
A navíc nahrál sem je včera v režimu free, pak si zakoupil plus na vyzkoušení a chci je zde hlavně otestovat jestli budou fungovat jak mají .Tím že mi to napíše že je to zablokovaný systémem a ohodnocený jako závažné porušení a zařazeno do Phishing, je pro mě velice zdržující, alespoň mám možnost ohodnotit jak rychle podpora reáguje a podle toho zvážit jestli se zde stránky usadit na stálo. Popřípadě mi prosím přesně identifikujte co je závažné porušení a popřípadě jak tomu předejít, pokud mám něco někam do stránek umístit, není to problém, stránky píšu v generátoru a pokud chcete něco do hlavy nebo paty tak stačí napsat, ale ve vašich provozních podmínkách jsem se nedočetl o ničem co by u mě způsobovalo okamžité odstavení domény. Děkuji za včasnou odpověď, Martin Kopčo.
A "Vlastník domény byl o této skutečnosti informován na e-mailu."
Garantuju že nebyl vlastník informován na email ani do teď. (Ani ve spamu nic není)

Offline

#2 2017-05-21 19:00:51

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: odstavená doména karta.4fan.cz / Phishing

Odpovedané na rovnaký emailový dotaz.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-05-21 20:38:10

martinkopco
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 4

Re: odstavená doména karta.4fan.cz / Phishing

Prosím o upřesnění problému, doména opět odstavena, uložil jsem na ftp nový překlad českého jazyka a to je textový soubor txt , po uložení refresh a znovu systém uvádí stejnou hlášku a příčinu, lze to prosím vypnout a kontrolovat můj web jestli splňuje pravidla osobně ? dnes již 2x odstavena doména. Děkuji že se tomu věnujete

Offline

#4 2017-05-21 20:47:02

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: odstavená doména karta.4fan.cz / Phishing

Váš ticket majú pridelený administrátori a budú sa mu venovať hneď ako to bude možné. Hosting som Vám obnovil. Nemôžem vám však zarušiť že ho systém znovu neodstaví. Problémové slovo pre ktoré systém hosting odstavuje je: максимальный v súbore blog_lang_set.txt


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2017-05-21 20:57:32

martinkopco
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 4

Re: odstavená doména karta.4fan.cz / Phishing

//doména znovu odstavena //zanechán pouze jazyk čeština. Děkuju za kontrolu

Upravil martinkopco (2017-05-21 21:17:43)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK