#1 2017-05-19 08:36:39

ketler
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Admin nemůže vytvořit příspěvek/stránku

Dobrý den!

Chtěl jsem se zeptat zde byste mi rpsom nemohli asistovat s problémem na mé testovací stránce: http://testuk.g6.cz

Z nějakého důvodu nemůžu vytvářet nové příspěvky/stránky a to i přesto, že jsem admin. Nepomohlo ani vytváření nového admin účtu.


Na foru wordpressu jsem se dočetl, že to jednak může být chyba v permissions v DB. Nebo by problém mohl teoreticky být způsoben hostingem, jako i zadavatele toho topicu:

"My host says the problems were caused by the nginx configuration not being compatible with the latest version of WordPress. Also, it was only my LilWayneHQ website affected by the issues as it was the main install and my other websites are in sub-directories."

Tady je link ještě na celý topic: https://wordpress.org/support/topic/sor … post-type/


Předem moc děkuji za asistenci a přeji pěkný den!

Offline

#2 2017-05-19 10:21:27

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: Admin nemůže vytvořit příspěvek/stránku

Dobrý den,

neevidujeme globální problém s nemožností upravovat příspěvky - kontrolovali jste již podle pokynů práva uživatelských rolí v databázi?

Offline

#3 2017-05-19 12:37:32

ketler
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: Admin nemůže vytvořit příspěvek/stránku

Dobrý den!

Díky moc za odpověď! Ještě bohužel ne, ale je mi divné,že se to jen tak z ničeho nic mohlo změnit. Nevíte, co by to mohlo způsobit?

Předem moc děkuji!

Offline

#4 2017-05-19 14:44:30

ketler
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: Admin nemůže vytvořit příspěvek/stránku

PetrAndel napsal:

Dobrý den,

neevidujeme globální problém s nemožností upravovat příspěvky - kontrolovali jste již podle pokynů práva uživatelských rolí v databázi?

Teďka když jsem šel prozkoumat databázi, tak jsem zjistil, že je odstavena na 105%, co to znamená? Nemohlo toto způsobit ten problém s těmi právy?

Předem moc díky za odpověď!

Offline

#5 2017-05-19 19:23:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Admin nemůže vytvořit příspěvek/stránku

Ak je databáza odstavená pre 105% naplnenie, znamená to že ste prekročili jej povolenú veľkosť a je do nej zakázaný zápis, tj ak sa snažíte čokoľvek uložiť, neuloží sa to. Obmažte data, alebo databázu navýšte čo je možné u programu PLUS a MEGA.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK