#1 2017-04-25 19:22:01

mvddesigns
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 8

Nefunkční stránka

Dobrý den,
chci se dotázat na problém který mě provází. Nevím kde nastal problém, ale jako začátečník ve wordpresu jsem zřejmě já někde udělal chybu, ale nevím to jistě a hlavně nevím kde. Když se přihlásím do wordpresu vše funguje, ale jak dám vzhled/přispůsobit tak mi stránka nenajede a napíše mi

Tato stránka nefunguje
Web mvddesigns.cekuj.net momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
HTTP ERROR 500

zkoušel jsem i změnit šablonu kdyby to bylo tím, ale stále to samé. Můžete mi poradit prosím co s tím mám dělat či jak opravit? Napadlo mě vymazat všechna data a šablony z wordpresu, ale nevím zda je to vůbec možné a pokud ano tak kde se to dělá, prolezl jsem celé menu a nenašel nic co by mi pomohlo a pokud si otevřu ftp v pc nevím ze kterou složku vymazat.

Omlouvám sa zřejmě za hloupí dotaz, ale jak jsem psal jsem nováček v tomto a nikde jsem nevyčetl co s tím dělat. Předem děkuji za odpověď a pomoc.

Offline

#2 2017-04-26 06:22:36

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nefunkční stránka

Predpokladám že sa vám problém podarilo vyriešiť keďže stránka aktuálne korektne funguje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-04-26 07:51:40

mvddesigns
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 8

Re: Nefunkční stránka

Nepodařilo. Stránka sice funguje, ale to není problém který řeším. Řeším to že nemůžu stránku upravit ve wordpresu tedy nemohu přispůsobyt vzhled webu. To že stránka funguje je mi momentálně k ničemu když ji nemohu upravit. Jestli mi tedy rozumíte o jako pomoc zde žádám?

Po přihlášení do wordpresu a kliknutí na vzhled/přispůsobit mi najede prázdná stránka bílá nebo
Tato stránka nefunguje
Web mvddesigns.cekuj.net momentálně tento požadavek nemůže zpracovat.
HTTP ERROR 500

tedy wp-admin/customize.php

tudíž nemám možnost pracovat se stránkami a jakkoli je upravit. Zbytek viz. první příspěvek. Děkuji předem za pomoc.

Upravil mvddesigns (2017-04-26 07:53:03)

Offline

#4 2017-04-26 08:34:12

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: Nefunkční stránka

Prosím viz PHP chybový log v adresáři .tmp ve Vaší uživatelské složce:

[26-Apr-2017 06:19:52 UTC] PHP Fatal error:  Cannot declare class Epsilon_Control_Toggle, because the name is already in use in /home/users/mvddesigns/mvddesigns.cekuj.net/web/wp-content/themes/illdy/inc/customizer/custom-controls.php on line 134

Pravděpodobně jde o chybu v používané šabloně (zkontrolujte, zda je kompatibilní s Vaší verzí Wordpressu) nebo může být na vině některý z pluginů.

Offline

#5 2017-04-26 08:51:51

mvddesigns
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 8

Re: Nefunkční stránka

Děkuji moc za pomoc. Deaktivoval jsem všechny pluginy a opět to funguje. Postupně je budu aktivovat abych přišel na to který plugin to dělá. Ještě jednou děkuji.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK