#1 2017-02-08 12:58:43

oknapemycz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

doména a program Plus, nová doména, převedení

Dobrý den, mám problém, který nevím, jestli zde dobře uvedu. Mám (měl jsem) doménu pod názvem oknapemy.cz, kterou jsem chtěl převést k endora.cz. Zaregistroval jsem se, uvedl doménu, zaplatil hosting Plus, ale nyní ten problém. Doménu oknapemy.cz jsem vlastnil, alespoň jsem si to myslel. Tudíž jsem ji zde uvedl a chtěl převést. Ovšem zjistil jsem (dělám to pro kamaráda), že doména nebyla zaplacena a nyní ji vlastní někdo jiný. K oknapemy.cz byl zakoupen program Plus. Nyní potřebuji k tomuto programu zaregistrovat zde na endora.cz novou doménu, a "starou"zrušit ale nevím jak. Když dám ověřit doménu, a poté ji chci registroivat, nabídne mi to, který program k ní chci koupit, ale již je koupen program Plus. Jak toto vyřešit? Prosím o rady a pomoc.

Offline

#2 2017-02-08 16:35:38

jiriolah
Podpora
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 307

Re: doména a program Plus, nová doména, převedení

Dobrý den,
pokud si jí přidáte v účtě webadmin.endora.cz následně můžete v nastavení vašeho původního webového prostoru přenést placený program na jinou doménu na účtě.

Offline

#3 2017-02-08 17:37:22

oknapemycz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: doména a program Plus, nová doména, převedení

Takže, zaregistruji doménu, ale dám si k ní Free hosting? Poté k ní přidám již zaplacený Plus program? Pochopil jsem to správně?

Offline

#4 2017-02-08 18:33:11

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: doména a program Plus, nová doména, převedení

Ano, pochopil jste to správně.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK