#1 2016-08-23 15:47:59

macabredevils
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Nefunkční web po přesunu

Dobrý den, dodnes jsem měl na svém účtu zaregistrován jeden web,, který jsem chtěl nyní předat jeho majitelkám. Založil jsem tedy nový účet, vyexportoval FTP a databázi, jak jsem si přečetl zde na fóru. Původní databázi smazal, založil účet. Všechno nahrál, ale web na adrese: http://macabredevils.g6.cz/ teď píše, že nefunguje. Mohl by mi někdo poradit, jak postupovat dál. Předem děkuji za případné rady.

Offline

#2 2016-08-23 21:06:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nefunkční web po přesunu

Veľkosť databáze bola prekročená a systém do nej zakázal zápis čo môže spôsobovať nefunkčnosť stránky (u programu PLUS máte možnosť navýšenia databázy, čo som vykonal). Ďalšou variantou môže byť nekompatibilita vami použitej verzie WordPress z PHP 7. Ak navýšenie databázy problém nevyrieši, skúste prepnúť PHP na 5.6


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2016-08-24 01:30:01

macabredevils
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: Nefunkční web po přesunu

JF napsal:

Veľkosť databáze bola prekročená a systém do nej zakázal zápis čo môže spôsobovať nefunkčnosť stránky (u programu PLUS máte možnosť navýšenia databázy, čo som vykonal). Ďalšou variantou môže byť nekompatibilita vami použitej verzie WordPress z PHP 7. Ak navýšenie databázy problém nevyrieši, skúste prepnúť PHP na 5.6

Děkuji moc za radu. Už vše funguje. :-)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK