#1 2016-06-21 16:51:06

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Maximální počet součásných PhP procesů

Zdravím,

Byl překročen maximální počet současně běžících PHP procesů (6). Z toho důvodu je načítání webu zpomaleno. Doporučujeme optimalizaci webu, nebo navýšení hostingového programu.
je hláška, která se mi objevila dvakrát v administraci 10. ad 11. dne. Zajímá mě, o jak velké zpomalení se jedná, případně zda lze přesnou rychlost PhP procesů přesně otestovat. Je možné, že mi web vytvářít více PHP procesů pro jednoho návštěvníka? A přišlo toto upozornění na email, nebo se to zobrazuje jen v administraci?


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#2 2016-06-21 20:32:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Maximální počet součásných PhP procesů

Informácia sa zobrazuje len vo webadmine. Rýchlosť sa otestovať nedá. U jedného návštevníka, ak otvorí len 1x vašu stránku v jednom okne je priradený 1 PHP proces. Samozrejme ak Vaša stránka v daný moment potrebuje niečo spracovávať a trvá jej to dlhú dobu a súčasne v daný čas príde na stránku XY ďalších návštevníkov kde dôjde k ďalšiemu spracovávaniu tak 7 a ďalší návštevník bude čakať na dokončenie spracovávania skriptu tým predošlým. Ak k ukončeniu nedôjde tak ďalší návštevníci môžu obdržať informáciu server nedostupný, prípadne chybu 503.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2016-06-22 18:25:07

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: Maximální počet součásných PhP procesů

Zvažujete zasílání takovýchto upozornění / výstrah na email? Popravdě mě to docela vyděsilo, když jsem se přihlásil a viděl jsem 2 varování, 10 dní staré a o kterých nic nevím...?


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#4 2016-06-22 20:54:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Maximální počet součásných PhP procesů

Aktuálne táto možnosť zasielania nieje v pláne. Táto hláška vás nijak nemusí desiť, len vás informujte že pravdepodobne máte nevyľadenú aplikáciu ktorej nepostačuje pár sekúnd na spracovanie skriptu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK