#1 2016-06-10 18:13:58

alfocz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 7

Přidání www k doméně - rozhození webu

Zdravím,

spouštěl jsem nový web, ale zjistil jsem, že doména má pořád tvar NĚCO.CZ místo www.NĚCO.CZ. Takže jsem podle jednoho návodu šel do administrace wordpressu a v nastavení -> obecné jsem před ty dvě adresy napsal www.
Teď když jdu na stránky, tak sice fungují, ale jsou celé rozsypané a když se chci lognou do administrace přes stránky NĚCO.cz/wp-login.php tak po vyplnění přihlašovacích údajů se mi zobrazí, že web není dostupný a URL adresa se změní na http://www%2CNĚCO.cz/wp-login.php

Pomůžete mi s tím prosím?

Offline

#2 2016-06-10 19:19:42

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Přidání www k doméně - rozhození webu

Adresa se změní proto, že doména www,něco.cz neexistuje, ale doména www.něco.cz ano.
Čárka za www je považována za znak názvu domény. Zaměňte , (čárku) za . (tečku) a bude vše fungovat korektně.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2016-06-11 11:46:47

alfocz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 7

Re: Přidání www k doméně - rozhození webu

kksmirice napsal:

Adresa se změní proto, že doména www,něco.cz neexistuje, ale doména www.něco.cz ano.
Čárka za www je považována za znak názvu domény. Zaměňte , (čárku) za . (tečku) a bude vše fungovat korektně.

Dobře, ale já se nedostanu do administrace sad Po vyplnění přihlašovacích údajů se zobrazí, že stránka není dostupná. A hlavně, kde mám čárku měnit? Já jsem nikam čárku nepsal, takže kde ji mám zaměnit za tečku?

Upravil alfocz (2016-06-11 11:47:33)

Offline

#4 2016-06-11 12:25:25

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Přidání www k doméně - rozhození webu

V siteurl ste tečku mali uloženú, pravdepodobne ste sa uklepli o tlačítko vedľa keď ste adresu upravovali. Záznam v databáze som upravil.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2016-06-11 13:54:34

alfocz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 7

Re: Přidání www k doméně - rozhození webu

JF napsal:

V siteurl ste tečku mali uloženú, pravdepodobne ste sa uklepli o tlačítko vedľa keď ste adresu upravovali. Záznam v databáze som upravil.

Aha, taková blbost a kolik problémů to nadělá. Moc děkuji za pomoc, bez Vás bych to nezvládl.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK