#1 2016-02-25 12:30:04

jirkastranak
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Nefunkční odkazy u přidaných produktů, nezobrazování obrázků, chyba404

Dobrý den, na doméně zoonakup.cz jsem v aplikacích nainstaloval PrestaShop 1.6.0.9 CZ. Bez úprav a nastavení jsem přidal nový produkt s popisky, cenou, s fotem atd. Na titulní straně se objevilo pouze prázdné okno bez fotografie, s popisem a cenou tohoto produktu. Při kliknutí se objeví 404stránka nenalezena. Vyčistil jsem tedy demo modulem PrestaShop Cleaner. Do čistého shopu jsem přidal produkt, uložil, zkontroloval zda zůstalo uloženo v BackOffice ale při načtení eshopu se stejným výsledkem - opět prázdné okno produktu. Kde může být chyba?

Offline

#2 2016-02-25 16:30:01

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: Nefunkční odkazy u přidaných produktů, nezobrazování obrázků, chyba404

Dobrý den,

zkuste si prosím vygenerovat .htaccess přes administrátorský panel Tools -> Generators -> Generate .htaccess file

Vzhledem k tomu že máte stránky v režimu údržby nemohu problém lépe analyzovat

Offline

#3 2016-02-26 00:03:44

jirkastranak
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: Nefunkční odkazy u přidaných produktů, nezobrazování obrázků, chyba404

Díky, pomohlo to. Produkt se již otevře se vším jak má být.
Jen ve verzi 1.6.9 CZ není v menu Tools -> Generators -> Generate .htaccess file. V jednom fóru jsem našel způsob, kdyby se někomu ještě hodil.
Pro jistotu zazálohovat a následně vymazat původní soubor .htaccess  Pak v konfigurace  -> SEO  URL vypnout přátelské URL - uložit, pak znovu zapnout přátelské URL a hotovo. PrestaShop si sám vytvořil nový soubor .htaccess

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK