#1 2015-12-31 12:02:09

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Katalog: odlišení cizojazyčných stránek

Tak trochu mě napadlo, že ne každá babička, která zapomene recept na zelňačku, bude umět anglicky. Co takhle to v katalogu odlišit? Napadají mě 2 způsoby:
1. částečně průhledná nálepka na náhledu webu informující o jazyce
2. vlastní kategorie - weby lze rozlišit jak podle jazyku, tak podle zaměření

Předpokládám, že Endora hostuje více webů v angličtině, francouzštině, němčině a dalších evropských z´jazycích, a proto by tohle byl zajímavý upgrade. V případě postupu č. 2 by si takovou kategorii vyhledávali studenti s účelem se trochu přiučit a postup 1 by alespoň zabránil nechtěným přístupům na cizojazyčný web wink


Šťastný nový rok přeje Castle of health!


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#2 2015-12-31 16:52:28

witcherrr
Člen
Registrován: 2012-01-01
Příspěvky: 154
Web

Re: Katalog: odlišení cizojazyčných stránek

Ahoj,

přidal bych horní lištu bar s Cz a EN vlajkou pro přepínání, nebo pak jsou myslím pluginy, které ti nabídnou vícejazyčný překlad třeba smile

Offline

#3 2015-12-31 18:20:56

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: Katalog: odlišení cizojazyčných stránek

Ano, toto jsou vskutku užitečně pluginy, ale překlady celých stránek dělané automaticky nevypadají moc dobře a zapracovat ručně by dalo opravdu hodně práce. Můj web tedy zůstane dostupný jen v angličtině (možná nejdůležitější informace by jednou mohli být přeloženy). Hodilo by se odlišení v katalogu, protože předpokládám, že více ze 70 000 webů zde hostovaných to má podobně wink


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK