#1 2015-11-25 19:32:12

playman2
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

V prehlade domén počet souborů 0 napriek tomu, že tam sú

Dobrý deň, mám problém s jednou doménou, kde je v Přehled domén / Počet souborů = 0 napriek tomu, že v Správce souborů súbory vidím a viem k nim aj pristupovať. Obnovenie zálohy nepomohlo, stále Počet souborů = 0 a Místo na disku = 0 B napriek tomu, že tam tie súbory sú.
Ráno doména fungovala, v poobednajších hodinách už nie, kedy ma na to upozornili návštevníci, že mám nefunkčnú stránku.

Za pomoc vopred Ďakujem.

Offline

#2 2015-11-25 21:00:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: V prehlade domén počet souborů 0 napriek tomu, že tam sú

Doména korektne funguje, len sa presmerováva na subdoménu 4 rádu ktorá zo strany hostingu nieje nikam smerovaná.
Zrejme toto presmerovanie vykonával niektorý z pluginov. Deaktivoval som ich všetky premenovaním adresára plugins na FTP a stránka korektne beží.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-11-25 22:32:02

playman2
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: V prehlade domén počet souborů 0 napriek tomu, že tam sú

Ďakujem za odpoveď. To presmerovanie bolo práveže na subdoménu, kde bol (dúfam, že stále je) celý obsah stránky. Vylúčiť chybu Wordpressu som sa snažil práve tým, že som obnovil zálohu, ale tá subdoména nejaví známky života napriek tomu, že v predošlé dni na 100% fungovala

Upravil playman2 (2015-11-25 22:36:23)

Offline

#4 2015-11-28 03:46:56

playman2
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 3

Re: V prehlade domén počet souborů 0 napriek tomu, že tam sú

Dobrý deň. Na skúšku som chcel založiť novú multisite na novej doméne, aby som porovnal s tou, ktorej subdoména nefunguje a inštalácia vypísala:

Pozor! Wildcard DNS nemusí byť správne nakonfigurovaný!
Inštalátor sa pokúsil kontaktovať náhodný hostname (dab138. xy .clanweb.eu) na vašej doméne. Toto viedlo k chybovej správe: Could not resolve host: dab138. xy .clanweb.eu; Name or service not known
Pre použitie konfigurácie subdomén musíte mať wildcard údaj vo vašom DNS. Toto zvyčajne znamená pridanie * hostname záznamu nasmerovaného na váš web server vo vašej DNS konfigurácií.
Vašu stránku môžete stále používať, ale všetky subdomény, ktoré vytvoríte, nemusia byť dostupné. Ak ste si istý, že vaše DNS je v poriadku, tak túto správu ignorujte.

Nemôže byť problém v tomto?

Offline

#5 2015-11-28 13:48:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: V prehlade domén počet souborů 0 napriek tomu, že tam sú

Záznamy pre domény 4, 5 atď rádu nie sú v systéme u domén 3 rádu vytvorené a úprava DNS záznamov nieje u domén 3 rádu povolená. Úpravu DNS je možné využívať len u vlastných domén 2 rádu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK