#1 2015-08-26 22:43:04

michald
Člen
Registrován: 2015-08-26
Příspěvky: 3

Přístup k WP

Dobrý den, mám 2 problémy:

1) chci přejít z programu Lite na Free. Při označení této volby se ale objeví hláška "Došlo k chybě při zpracování dotazu".

2) registroval jsem .com doménu u namecheap. U vás jsem si zřídil hosting. Přes "Aplikace" jsem nainstaloval WP a u namecheap změnil adresy DNS serverů na endoru (uplynulo už více než 24 hodin). Přesto se do WP nemůžu přihlásit, co dělám blbě?

Ocením srozumitelnou odpověď (jako pětiletému dítěti), jsem BFU uživatel smile

Děkuji

M.

Offline

#2 2015-08-26 23:00:16

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Přístup k WP

Na Vaší doméně ca........ats.com se objevuje instalační script WP. Doména je funkční.
Vymažte si cache prohlížeče.

Pomocí jaké volby chcete přejít do programu Free?
Pokud je to volba v řádku domény upgrade (Navýšení parametrů) pak nelze takto přejít na Free.
Využijte jednu z možností v přehledu domén - 1. Aktivace Plus na dva měsíce, nebo 2. Placený program pro libovolnou doménu


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2015-08-26 23:07:24

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Přístup k WP

1) akým štýlom chcete prejsť na program FREE? Sú dve možnosti ktoré vidíte vo webadmine, tj zakúpiť PLUS na 2 mesiace pomocou 50 Korunovej SMS, alebo zakúpiť program PLUS prevodom/kartou na ľubovoľné obdobie. Tretím spôsobom je spárovanie účtu so službou mojeID

2) inštalácia WP cez rýchle aplikácie korektne prebehne len v prípade že je spustená už v dobe keď doména korektne smeruje na Endoru, keďže sa tak nestalo, tak ste inštaláciu spustili ešte pred nasmerovaním domény. Doména aktuálne korektne funguje (zmena NS u domény môže trvať 2-48 hodín kým sa prejaví do celého sveta) ako písal kolega, prosím spustite inštaláciu WP vo webadmin.endora.cz ešte raz, mala by už korektne prebehnúť a vám príde na mail heslo pre administrátorský účet


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2015-08-26 23:29:25

michald
Člen
Registrován: 2015-08-26
Příspěvky: 3

Re: Přístup k WP

Díky oběma za rychlou reakci.

ad 1) Ano, přepnout do Free jsem se pokoušel přes "Navýšení parametrů", z kontextu nevyplývalo, že to takto nelze. Tím pádem tady mám už jasno.

ad 2) provedl jsem tedy novou instalaci WP přes "Aplikace" a před pár minutami mi došly do mailu přístupové údaje. Nicméně když kliknu přímo v mailu na URL přístupu do administrace, stránka se nenačte. Vymazat cache jsem zkoušel, taky otevření v Chromu namísto ve FF. A furt nic.....

Offline

#5 2015-08-26 23:47:38

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Přístup k WP

Skúste prosím cez príkazový riadok vykonať PING na vašu doménu casu*****mats.com - v prípade že obdržíte IP 88.86.121.8 tak by vám i prehliadač mal zobraziť správny obsah. Ak nedostanete žiadnu IP, je možné že váš poskytovateľ internetu nemá ešte načítané nové smerovanie domény. Vyriešiť sa to dá napríklad zmenou DNS serverov vašeho PC, alebo modemu/routeru - použiť môžete Google DNS, OpenDNS atď.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2015-08-27 17:00:05

michald
Člen
Registrován: 2015-08-26
Příspěvky: 3

Re: Přístup k WP

Dnes jsem zkusil přístup na danou stránku jinde než doma a vše OK, načetla se vstupní stránka WP. Po návratu domů ale problém přetrvává, tzn. že příčina je evidentně u mě doma. Možná jak píšete "váš poskytovateľ internetu nemá ešte načítané nové smerovanie domény". Je pravděpodobné, že problém se vyřeší sám v tom smyslu, že můj poskytovael internetu časem načte nové směrování domény? Čili stačí když počkám ? Anebo budu muset sám aktivně něco udělat tzn. "zmenou DNS serverov vašeho PC, alebo modemu/routeru - použiť môžete Google DNS, OpenDNS atď."?

Offline

#7 2015-08-27 20:39:52

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Přístup k WP

Zmena NS môže trvať 2 až 48 hodín. Ak ani po tejto dobe nedostanete nové smerovanie domény, zrejme budete musieť použiť iné DNS servery pre vašu domácnosť (možnosť ich nastaviť v modeme/routry).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK