#1 2015-07-30 21:06:48

lhusaj
Člen
Registrován: 2015-07-25
Příspěvky: 13

Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Při přístupu na doménu seventhgarden.eu (seventhgarden.xz) se dnes začala objevovat zpráva
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS a stránka se neotevře (v předchozích dnech tento problém nebyl). Děkuji za pomoc.

Offline

#2 2015-07-30 21:51:07

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Vami popísaný problém na uvedených doménach neevidujem, korektne sa mi zobrazí ich obsah.

Tento problém vzniká napríklad pri nesprávnom zapísaní presmerovaní v súbore .htaccess a nastavení stránky čím vznikne že stránka chce presmerovať na variantu s www a htaccess na bez www alebo opačne.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-07-30 23:27:53

lhusaj
Člen
Registrován: 2015-07-25
Příspěvky: 13

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Problem se projevuje pri pristupu z prohlizece Safari a Google Chrome, z IE nebo Firefox jde stranka bez potíží otevrit. V minulých dnech jsem neměl problém. Co bych mel na strankach zmenit, aby nebyl problem u vsech prohlizecu?  Jeste jsem si uvedomil, ze pokud chci stranku spravovat a zadam http://seventhgarden.eu/administrator/  , tak se mi bez problemu otevre ve vsech prohlizecich....

Offline

#4 2015-07-31 11:22:26

lhusaj
Člen
Registrován: 2015-07-25
Příspěvky: 13

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Jak bych měl upravit .htacces, aby bylo vse OK. V souboru jsem primo zadne zmeny nedelal (po instalaci) a jak jsem se jiz zminil, zpocatku vse fungoval bez problemu... Dekuji za pomoc

Offline

#5 2015-07-31 12:25:24

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Mne to v Google Chrome funguje korektne, pozerám na vaše FTP a súbor .htaccess tam nemáte, tj presmerovanie pomocou tohoto súboru môžeme vylúčiť. Jedine že by to mohol spôsobiť nejaký doplnok nainštalovaný v Joomle, žiaľ presne to nedokážem určiť čo môže dané presmerovanie spôsobiť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2015-07-31 14:08:26

lhusaj
Člen
Registrován: 2015-07-25
Příspěvky: 13

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

...zkousel jsem pristup i z jinych zarizenich tablet s andriodem, ipad  - vsechny maji setejny problem. Prohlizel jsem i soubory, a zmineny soubor tam je pod / seventhgarden.eu / web /

Offline

#7 2015-07-31 17:52:09

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Chybová hláška ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

lhusaj napsal:

... zmineny soubor tam je pod / seventhgarden.eu / web /

Pokud máte na mysli soubor .htaccess, pak kolega má pravdu.
Vy asi vidíte soubor htaccess.txt, ten tam máte, ale tím, že je takto přejmenován, není "funkční", je to zcela jiný soubor.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK