#1 2015-02-15 16:34:01

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý den,

pravidelně čtu podmínky použití(většinou pozoruji změny v podmínkách použití) a všiml jsem si, že jedná webová stránka stále funguje, ikdyž ji z vysokou pravděpodobností nikdo nenavštěvuje:

Tak je psáno v podmínkách použití:
16. Webová prezentace bude automaticky smazána pokud nebude mít déle jak měsíc žádný přístup.

Pokud webovou stránku někdo navštěvuje, tak na 100% by stejně nemohla fungovat, protože musel být na 100% odstraněn jeho účet.

Jak je psáno v bodě 17:
Účet bude automaticky smazán pokud nebude mít déle jak rok žádný přístup do administrace.

Jedná se o doménu: michalkolesa.funsite.cz.

V tomto případě nechci nijak obviňovat tým Endory, ani jej kritizovat. Jen bych se ze zvědavosti rád zeptat. smile

Omlouvám se za případné chyby, ale píšu to na rychlo.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#2 2015-02-15 21:01:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Vami uvedená doména má mesačne cca 26 zobrazení, takže je určite niekým navštevovaná a preto neporušuje podmienky podľa bodu 16. Ohľadne bodu 17 je užívateľ v prvom rade informovaný o tomto porušení. Následne dôjde k odstaveniu domén, ktoré systém zmaže až po nejakom čase aby mal majiteľ ešte príležitosť daný bod podmienok dodržať. Ak ani po tomto čase nezareaguje tak systém všetko zmaže.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-02-15 23:50:47

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Obávam sa, že majiteľ už nezareaguje ak sa ním nestal niekto iný.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#4 2015-02-17 14:17:20

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Cisteni se pousti vzdy v davkach kdyz je k tomu duvod. Tj asi jeste nebyl duvod

Offline

#5 2015-03-07 19:53:32

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý večer,

já jen, že ostatní domény se odstavují, taktéž jako účty se mažou, jen u jednoho uživatele je vyjímka?
Tomu se nedá říci, že na všechny uživatele platí stejný metr. Když jednomu smažete účet bez dlouhého přihlášení, tak to stejné by se mělo udělat u druhého účtu(tím myslím účet nejmenovaného uživatele, o kterém jsem psal v příspěvcích výše).
Zvažte to...
Děkuji za pochopení a přehodnocení, zda jeho účet nebude smazán.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#6 2015-03-07 23:08:59

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Zadne vyjimky, pouze se to cisteni pousti, kdyz je to potreba a navic se prechazi na jiny system, takze to cisteni muze byt spusteno napr. az bude hotova migrace.

Offline

#7 2015-05-23 18:17:52

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý večer,

všiml jsem si tohoto tématu, kde byla odstavena doména jednomu uživateli za to, že se přes rok nepodíval do administrace Endory.cz, majitel domény michalkolesa.funsite.cz se taktéž do administrace nepřihlásil a stále web funguje. Ve vlákně je jasně vidět, že odstavena doména byla ještě tento rok a rovnou jste ho chtěli smazat, ale majitel domény michalkolesa.funsite.cz nebyl pořád smazán. Dá se jednoduše říci, že takto Endora.cz spravedlivě měří své uživatele stejným metrem.
Žádám o okamžité odstranění michalkolesa.funsite.cz, v opačném případě se dá považovat tvrzení admina, které v tomto vlákně napsal 17.2.2015 v 14:17:20 jako nepravdivé.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#8 2015-05-23 20:19:40

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Proč by mělo být nepravdivé? Doména michalkolesa.funsite.cz je na srv1 zatímco ookami.8u.cz na srv5 => k čištění na srv1 nebyl důvod
A taky nechápu, proč máte výhradu právě k této doméně.

Offline

#9 2015-05-24 09:52:49

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý den,

a na srv5 k tomu čištění nějaký důvod byl? Vsadil bych se, že na srv5 jste chtěli smazat jenom tuto jednu doménu nebo jen cca 5 domén navíc. Ne, žádné výhrady k doméně michalkolesa.funsite.cz nemám, jde jen o to, že když Endora.cz má zájem mazat neaktivní účty s doménami, tak by to bylo všude. Domény odstavuje systém, taktéž systém maže i účty, proto by už doména michalkolesa.funsite.cz taktéž i účet majitele domény měl být odstraněn.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#10 2015-07-15 16:49:52

wikman
Člen
Registrován: 2015-07-15
Příspěvky: 3

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Porušení Pravidel pro přispívání na fórum - 1.5 Neurážejte a "nenavážejte" se do ostatních uživatelů fóra.  Tento příspěvek mažu.

Upravil MB (2015-07-16 13:00:34)

Offline

#11 2015-07-15 17:48:45

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý den,

možná by jste si měl pořídit pořádné brýle a přečíst si celé vlákno... Psal jsem o stejném zacházení, když se mažou neaktivní účty jiným uživatelům, kteří jsou neaktivní, tak by se měl mazat všem neaktivním uživatelům a nedělat žádné vyjímky.
Pokud jste si nevšiml, tak toto vlákno je staré 2 měsíce a Váš příspěvek není nijak opodstatněný.
Ještě pro informaci, asi by jste si měl přečíst pravidla fóra včetně bodu *1.5.

* Ten si přečtěte pro jistotu 2x.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#12 2015-07-17 00:30:18

alteransjka
Člen
Registrován: 2015-07-12
Příspěvky: 7

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Ahoj,

Omlouvám se předem že se do toho pletu, ale nedá mi to. Myslím si že nejde zakladateli o stejný metr, ale spíš o vlastní profit, navíc si myslím že jeden uživatel nemůže mluvit o ostatních uživatelích, nebo snad rozhodovat o jejich doménách to právo má výhradně Admin, nikoliv nespokojený kolemjdoucí.

Mějte se hezky! smile

Offline

#13 2015-07-18 13:09:23

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Dobrý den,

Váš názor, že mi o stejný metr nejde je mylný. To, že zažádám o odstranění uživatele, který se na 100% do webadminu nepřihlásil víc jak rok a půl, není pro mě žádný profit. Když se podíváte na můj 3 příspěvek v tomto vlákně, tak upozorňuji(vložil jsem i odkaz na vlákno), že jiným uživatelům se mažou účty ihned, když nejsou aktivní v administraci déle jak rok.
Na každého uživatele má být stejný metr, tj. Stejné zacházení, stejný trest při porušení podmínek použití, apod.
Každopádně jedná se jen o Váš názor, který Vám brát nebudu, pokud si za svým názorem chcete stát i nadále, tak si jej můžete nechat... Já si nechám názor svůj.
Předem děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#14 2015-07-20 11:45:53

Jasr
Člen
Registrován: 2012-01-02
Příspěvky: 63

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Tady jde o to že majitel konkrétní domény už nežije a to se dá celkem dobře zjistit.

Offline

#15 2015-07-20 14:36:12

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Nepravdivé tvrzení v podmínkách použití???

Uplne nechapu o co presne vam jde. Pokud vlastnik uctu zemrel tak byste mohl mit aspon trosku ucty a ne tady tahat takovou kravinu.

Pokud nekdo podminky provozu nesplnuje tak ma provozovatel pravo dany ucet smazat. Taktez ma pravo ho nesmazat. Jen pro informaci - nikomu se nenadrzuje. V novem systemu se zatim ucty bez pristupu do adminu nemazou.

Timto beru toto vlakno jako uzavrene

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK