#1 2010-09-09 10:57:48

carbik
Člen
Registrován: 2009-09-02
Příspěvky: 49

Re: provoz Magento

Zdravím,
nestálo by za úvahu přidat podporu pro Magento (http://www.magentocommerce.com/)?

Zkoušel jsem instalaci a ta proběhla v pořádku už teď (i když je safe mode na on), horší je to s aplikací jiného themes, než je přiložený. Tam jsem pohořel. Podpora pro toto "tématko" mě suše odkázala na jiný "Magento friendly" hosting, což je řešení, ale mě se z Endory nechce :-)

Zkoušel tedy někdo instalovat a provozovat Magento?

Offline

#2 2010-09-09 11:04:20

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: provoz Magento

Neviem ti presne povedať, ale keď som o tomto systéme zatiaľ nepočul tak zrejme nieje moc rozšírený.
Bežať by mal i pri zapnutom safe mode to by problém pri chodu nemalo robiť, Joomla to zvláda bez problémov i keď vyžaduje iné nastavenie  wink pokiaľ ti ide nainštalovať a beží tak potom to je v poriadku. V rýchlej inštalácií sa zrejme neobjaví. Musel by byť dosť využívaný a žiadaný aby sa to tam pridalo 8-)


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-09-10 12:12:45

carbik
Člen
Registrován: 2009-09-02
Příspěvky: 49

Re: provoz Magento

Takze jsem dale pokrocil a pokud mate na endore program plus, tedy program bez vkladani informacni paticky, tak se Magento chova zcela korektne a problemy, ktere jsem mel s instalaci jineho themes, jsou taky pryc (nadale testuji).

Offline

#4 2011-01-26 18:52:43

Sajgony
Člen
Registrován: 2011-01-26
Příspěvky: 1

Re: provoz Magento

ahoj chtěl jsem se zeptat jestli se Vám podařilo magento na endoře rozhýbat .. popř jestli můžete hodit link na Váš výtvor diky

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK