#1 2015-03-31 21:47:44

davs
Endora uživatel
Registrován: 2014-01-18
Příspěvky: 16

Funkce Endory "Prekopirovat data" pouze presmerovava?

Mam web na jedne domene. Koupil jsem domenu druhou a pomoci funkce "Prekopirovat data" jsem na ni zkopiroval data z domeny prvni. Chtel jsem si usnadnit praci, abych nemusel vytvaret novy web odznova. Nyni se ale nedostanu do administrace Wordpresu na nove domene, protoze link pro vstup wp-admin se automaticky presmeruje na domenu starou. Nevite nekdo co ted s tim? Musim na nove domene znovu naistalovat wordpress abych se tohoto presmerovani zbavil? K cemu potom funce Prekopirovat data je, kdyz se jedna jen o presmerovani, ktere znemozni vstup administrace? Funguje to spis jako alias.

Diky za pomoc.

Offline

#2 2015-03-31 23:36:46

davs
Endora uživatel
Registrován: 2014-01-18
Příspěvky: 16

Re: Funkce Endory "Prekopirovat data" pouze presmerovava?

Jsem nakonec pouzil plugin Duplicator na zkopirovani webu, ale stejne by me zajimalo, jak ta funkce Prekopirovat data funguje, jestli je to opravdu jen presmerovani.

Offline

#3 2015-04-01 09:18:24

MB
Podpora
Registrován: 2013-11-28
Příspěvky: 311

Re: Funkce Endory "Prekopirovat data" pouze presmerovava?

Funkce Překopírovat data pouze zkopíruje data na FTP z adresáře web jedné domény na druhou.

Problém u Wordpressu je ten, že v databázi má uloženou jak URL původního webu, tak absolutní cestu k souborům, takže po zkopírování dat , je zapotřebí manuálně opravit v databázi WP jak URL doménového jména, tak i všechny absolutní cesty k souborům. U kopírování WP na jinou doménu tedy nestačí zkopírovat pouze data na FTP.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK