#1 2015-02-24 23:33:02

felixprojekt
Člen
Registrován: 2015-02-24
Příspěvky: 4

Přesměrování mailu

Dobrý den,

Zapnul jsem přesměrování pošty na svůj osobní mail, nemám žádný vytvořený, služba přesměrování mailu aktivní, ale jakýkoli mail na adresu (ahoj@felixprojekt.cz, admin@felixprojekt.cz atp.) končí zprávou od Mail Delivery Subsystem - nedoručeno.

Pro úplnost dodávám že doteď jsem měl u outlooku vytvořený e-mail felix@felixprojekt.cz u kterého momentálně běží odstavovací lhůta - chci se zbavit hotmailu. Potom jsem si s tím chvíli hrál - mazal, zákládal e-maily atp (u vytvořených schránek zase fungovala pouze odchozí, nikoli příchozí pošta, ale to mě teď netrápí).

Doména felixprojekt.cz, program Plus.
Díky za radu.

Offline

#2 2015-02-25 19:07:42

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Přesměrování mailu

Vytvoril som na vašej doméne felixprojekt.cz MX záznamy. Teraz by maily mali korektne prechádzať.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-03-27 01:28:05

felixprojekt
Člen
Registrován: 2015-02-24
Příspěvky: 4

Re: Přesměrování mailu

Díky za rychlou odpověď, e-maily následně zhruba týden chodily v pořádku, potom však zase nic, tentokrát ani nechodí Mail Delivery Error. Nefunguje jak felix@felixprojekt.cz (u kterého stále běží lhůta zrušení služeb hotmailu), tak ani jakákoliv jiná.

Offline

#4 2015-03-27 04:48:46

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Přesměrování mailu

U domény felixprojekt.cz máte aktívne presmerovanie mailov do vami zvolenej mail schránky u Googlu. MX záznamy na doméne súhlasia a smerujú na správne servery ktoré toto preposielanie vykonávajú. Ak nemáte maily vo vašej Gmail schránke zaslané na čokolvek@felixprojekt.cz ani v zložke SPAM, prosím napíšte na info@endora.cz požiadavok z odkazom na toto vlákno a administrátori preveria funkčnosť daného preposielania mailov v logoch serveru.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2015-03-27 13:20:53

MB
Podpora
Registrován: 2013-11-28
Příspěvky: 311

Re: Přesměrování mailu

Prověřoval jsem dnes 2 zaslané e-maily na felix@felixprojekt.cz a neco@felixprojekt.cz a podle logu byly serverem Google přijaty. Přetrvává stále problém?

Offline

#6 2015-03-27 21:27:10

felixprojekt
Člen
Registrován: 2015-02-24
Příspěvky: 4

Re: Přesměrování mailu

Díky za bleskovou reakci. Chyba byla nejspíš u mě, e-maily chodily, ale z nepochopitelného důvodu se mi označují jako přečtené a archivují se. (Filtry jsem kontroloval, tam to není). Těžko ale říct, co s tím.
Každopádně děkuji za vyřešení problému, e-maily fungují smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK