#1 2015-03-22 11:11:48

marketa-joom
Člen
Registrován: 2015-03-22
Příspěvky: 3

Omezení přístupu v Joomle?

Zdravím, sice jsem posílala dotaz i na mail podpory, ale zatím nemám odpověď tak to zkouším tady.
Spravuji stránky artemisfoto.cz. Posledních pár dní, cca od středy se mi stává, že provedu nějaké změny v Joomle /v článku, modulu.../, chci uložit, ale místo uložení mě to odhlásí z administrace. Po novém přihlášení to někdy jede chvíli normálně, někdy mi začne vypisovat chybovou hlášku "Nemáte oprávnění použít k přímému přístupu na stránky tento odkaz (#a číslo chyby, každou chvíli je to číslo jiné - 75, 382, 173, 185 a další...) a pak mě to ani nepustí k otevření článku, modulu... Musím se znovu odhlásit, přihlásit a zkoušet jestli to tentokrát klapne...
Kontrolovala jsem v administraci stránky počet souborů, přenosů... a všechno je v limitu. Jediné, co se mi nezdá je počet souborů, který se mi zdá příliš vysoký (cca 22.000). Už jsem promazala i adresáře tmp a cache, ale pořád je těch souborů nějak moc.
Nevím si s tím rady, prosím o pomoc!


Dávej si pozor na to co si přeješ, protože se to může splnit!

Offline

#2 2015-03-25 23:03:09

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Omezení přístupu v Joomle?

Nemáte vytvořeny dva uživatele, kteří by editovali články?

Co se týče počtu souborů, zkuste se zaměřit na složku image a přepočítejte si tam počet souborů... Možná zjistíte, že uvedený počet souborů je reálným číslem.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2015-03-27 11:30:47

marketa-joom
Člen
Registrován: 2015-03-22
Příspěvky: 3

Re: Omezení přístupu v Joomle?

Dva uživatele máme už tři roky a nikdy to problém nedělalo.
Dělala jsem na webu více změn, něco instalovala, něco mazala, chyba asi vznikla tím... Ale nevím, kde ji hledat.  Nenašla jsem nikde zálohu databáze, dělají se někde automaticky?


Dávej si pozor na to co si přeješ, protože se to může splnit!

Offline

#4 2015-03-27 19:09:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Omezení přístupu v Joomle?

Zálohy databáz nájdete vo webadmin.endora.cz v časti MySQL maximálne 14 dní späť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2015-03-27 19:57:11

marketa-joom
Člen
Registrován: 2015-03-22
Příspěvky: 3

Re: Omezení přístupu v Joomle?

Tam mi to píše "Nemáte vytvořenu žádnou databázi." Můžete se na to prosím podívat, potřebovala bych zálohu před 16. březnem, takže mi hoooodně utíká čas.


Dávej si pozor na to co si přeješ, protože se to může splnit!

Offline

#6 2015-03-27 23:07:59

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Omezení přístupu v Joomle?

Vaša stránka artemisfoto.cz sa pripája na databázu ktorá je umiestnená na inom servery ako doména. Predpokladám že obsah stránky bol pôvodne v inom účte a presunul sa len obsah FTP bez databázy. Ak viete v koho konte sa databáza nachádza môže vám zálohu vytiahnuť. V prípade že neviete, napíšte na info@endora.cz a administrátori preveria v koho účte sa databáza nachádza a ak to bude možné zálohu vám poskytnú. Z autorského zákona je majiteľom obsahu databáze užívateľ konta v ktorom sa databáza nachádza.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK