#1 2015-03-18 12:34:20

tajki
Člen
Registrován: 2015-03-18
Příspěvky: 2

Kde najdu volbu k doméně 2. řádu?

Prosím o pomoc jsem už zoufalá. Přečetla jsem snad už celé forum ale všude se píše o tom jak převest z 3. na 2. ale kde tuto volbu zvolit nikoli... Jak se nazývá tato volba?  Asi jsem slepá ale vážně už nevím jak dál.... Prosím o pomoc naprostému lajkovi sad
Jedná se mi o převedení domény iboccia-jc.8u.cz na doménu iboccia-jc.cz a to i s obsahem webu.
Nejdříve jsem podle rad na chtu na endoře smazala alias na iboccia-jc.8u.cz a založila novou doménu iboccia-jc.cz kde jsem měla zvolit doménu 2. řádu (ale kde ji zvolím? - nenašla jsem)...

Děkuji moc za případné rady

Offline

#2 2015-03-18 18:37:05

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Kde najdu volbu k doméně 2. řádu?

Dobrý večer,

založíte doménu iboccia-jc.cz a zaplatíte(tím jí dáte do provozu), pak ve webadminu v levém menu kliknete na doménu iboccia-jc.8u.cz a najdete Překopírovat data, tam kliknete na doménu II.řádu a kliknete na tlačítko Zkopírovat.
Nebo je zde také druhá možnost, založíte alias k doméně, to můžete udělat takto: webadmin --> iboccia-jc.8u.cz(v levém menu) najedete si na forumlář Alias k doméně kliknete na tlačítko Přidat alias a zadáte doménu II.řádu(tu musíte taktéž zaplatit).
V případě nejasností, napište.
Děkuji za pochopení.

S pozdravem
TheEilag

Offline

#3 2015-03-19 22:43:33

tajki
Člen
Registrován: 2015-03-18
Příspěvky: 2

Re: Kde najdu volbu k doméně 2. řádu?

Děkuji moc,
moc si toho vážím.
Zatím jsem tedy zapatila.
Děkuji

Offline

#4 2015-03-20 20:08:48

TheEilag
Člen
Místo: ČR, Moravskoslezský kraj.
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 401
Web

Re: Kde najdu volbu k doméně 2. řádu?

Dobrý večer,

nemáte zač. smile

S pozdravem
TheEilag

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK