#1 2015-02-08 02:49:48

rodier
Člen
Registrován: 2011-12-12
Příspěvky: 6

Presun aliasu a programu

ahoj
nikde ve webadminu nevidim moznost presunu programu Plus z jedne domeny na jinou (pripadne na stenjou ale mezi ucty)

Stejne tak jsem tedy odmazal alias (koupenou domenu) - bohuzel nevim jak ji pridat na novem endora hostingu chce to znova zaplatit registraci (coz logicky nejde domena je jiz registrovana)

Diky za odpoved

Offline

#2 2015-02-08 04:15:24

rodier
Člen
Registrován: 2011-12-12
Příspěvky: 6

Re: Presun aliasu a programu

Zatim jsem to udelal tak, ze na starem ucte jsem smazal alias (placenou domenu) i free domenu.

Lognul se na svuj jiny ucet a tam jsem si proste domenu pridal, placenou i free.   Zvlastni je, ze se to na nic neptalo, zadne overeni ze tu domenu skutecne vlastnim.

Ale stale nikde nevidim presun Pluska. Mam ho zaplacen na rok..

Offline

#3 2015-02-08 18:25:51

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Presun aliasu a programu

Program Plus je přiřazen k doméně. Pokud doména zanikne, také zanikne program Plus.
Přesun programu je možný pouze v rámci jednoho účtu výměnou za zkrácení doby platnosti.

Napište na info@endora.cz z emailu, kde byl program Plus zakoupen, uveďte doménu a požádejte o jeho převedení výměnou za zkrácení doby platnosti programu o 2 měsíce (podle podmínek).

Doménu 2.řádu si můžete přidat bez ohledu na to, zda ji vlastníte nebo ne. Pokud nejsou nasměrovány DNS záznamy (což provede pouze vlastník) není doména na hostingu plně funkční. Není tedy nutné vyžadovat souhlas, zda doménu vlastníte či nikoliv.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#4 2015-02-10 17:49:51

rodier
Člen
Registrován: 2011-12-12
Příspěvky: 6

Re: Presun aliasu a programu

Dekuji za odpoved
ohledne DNS -  moc tomuhle nerozumim, ale DNS se smeruje na Endoru ne? Jak ale Dns vi, kterej hosting se pod tim schovava?  Jak DNS vi, kterej hosting na Endore pod tou kterou domenou ukazat?

Diky

Offline

#5 2015-02-10 21:16:51

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Presun aliasu a programu

Do prehliadača zadáte adresu ktorú chcete navštíviť, prehliadač sa pýta serverou DNS na túto adresu, dostane smerovanie na server kde doména smeruje, dá mu príkaz že ju chce zobraziť a server mu pošle odpoveď ktorá patrí k doméne ktorú prehliadač požaduje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK