#1 2014-09-23 21:45:55

Johnycze
Člen
Registrován: 2014-09-23
Příspěvky: 8

Nefunguje web a blbne administrace

Dobrý den,

mám takový problém že mi špatně funguje administrace a to následovně nejde aktualizovat wordpress na vyšší verzi ani pluginy nejdou měnit vzhledy a když už jo tak se celá administrace nějak špatně zobrazuje stím souvisí že ani téma design webu mi nejde nijak upravit. Nejde dokonce ani nic uložit.

V administraci na endora.cz jsem zkoušel obnovit zálohu bohužel nic se nestalo a stejná chyba. Dokonce jsem znova nainstaloval wordpress a nic pořád stejný výsledek.

Proto se ptám kde by mohla být chyba? Nemůže to být třeba tím že jsem dnes uhradil prodloužení domény.cz?

web: www.hardrecordzz.cz Díky za odpověď.

Offline

#2 2014-09-24 18:11:23

MB
Podpora
Registrován: 2013-11-28
Příspěvky: 311

Re: Nefunguje web a blbne administrace

Zkuste prosím opravit práva přes administraci endory. V sekci FTP účty klikněte na odkaz "opravit". Také jsem Vám dal do /.tmp/dump-error23_09.log error log.

Offline

#3 2014-09-26 21:25:17

Johnycze
Člen
Registrován: 2014-09-23
Příspěvky: 8

Re: Nefunguje web a blbne administrace

Hmmm sice to trochu pomohlo! Ale neni to žádná sláva nějak to pořád blbne příspěvky se smažou až tak po hodině nebo vůbec! to platí pro pluginy skoro pro vše co udělám tak to trvá skoro hodinu než se to na webu zobrazí! Nehledě na to že mi to v administraci každou chvíly vyhazuje chybu typu: pokoušíte se podvádět? nebo tento příspěvek již neexistuje přitom tam pořád je.
Koupil jsem si vzhled webu za 1500 kč a ten jsem musel kvůli těmto problémům vypnout a zkusil jsem nějakej základní chvíli se to zdálo že je to v pohodě, ale stejnej skoro problém!

Už nevím co mám dělat předtím než jsem si prodloužil doménu a koupil +plus program vše fungovalo jak má a teď?! Skoro nic nejde a už jsem se na to vynervoval dost!

Chtěl jsem jen jednoduchý web kde udělám pár kliknutí a je hotovo, ale je to k nepoužití! sad
Zajímalo by mě kde je problém?

Díky za odpověd! smile

Offline

#4 2014-09-27 11:57:35

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Nefunguje web a blbne administrace

Vypnite si supercache, máte ju nastavenú na 120 minút, tj ak v administrácií vykonáte nejakú zmenu, užívateľom na stránke sa prejaví s omeškaním až 120 minút. Preto sa to volá cache, lebo si to po zvolenú dobu pamätá načítaní obsah a drží si ho v pamäti kým neuplynie časový interval, následne si načíta aktualizovaný obsah stránky.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2014-09-27 16:08:31

Johnycze
Člen
Registrován: 2014-09-23
Příspěvky: 8

Re: Nefunguje web a blbne administrace

Moc děkuji za radu už vše funguje jak má! Moje hloupost nezná mezí opravdu! Tak ještě jednou děkuji a omlouvám se že jsem otravoval s mojí blbostí! smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK