#1 2014-09-24 13:08:09

michalhron
Člen
Registrován: 2012-02-24
Příspěvky: 3

Neexistující článek

Dobrý den, na doméně Zdomudodomu.cz jsem rozjel první verzi prezentace, nicméně se mi nedaří vyřešit problém se zobrazováním článků. Nyní v sekci Aktuality dole na stránce je testovací text "Přeprava osob", což je běžně založený článek v Joomle zařazený mezi "hlavní". Tyto texty mají sloužit k rozšíření základních informací v přehledu nabízených služeb.

Bohužel článek nelze rozkliknout, vrací se 404. Dříve, než jsem se v tom hrabal metodou pokus-omyl sice článek rozkliknout šel, ale zobrazoval zas dvakrát titulek, fotku i tělo. Nemáte s tím prosím někdo zkušenosti?

Předem děkuji za cenné rady!

Offline

#2 2014-09-24 22:48:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Neexistující článek

Ku zobrazeniu adresy http://www.zdomudodomu.cz/22-aktuality/35-preprava-osob je nutné mať na FTP súbor .htaccess - tj premenujte súbor htaccess.txt z inštalačného balíčku joomly na .htaccess (s tečkou na začiatku) - je potrebný keďže máte zapnutý mod_rewrite v administrácií joomly.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2014-10-01 14:02:56

michalhron
Člen
Registrován: 2012-02-24
Příspěvky: 3

Re: Neexistující článek

Dobrý den, soubor .htaccess jsem tam měl už předtím, nyní se mi metodou pokus-omyl stále nedaří systém donutit, aby články "rozklikával", stále se vrací na homepage. Systém do odkazu na článek přidává nějaká nesmyslná čísla (edit-je to ID článku a kategorie). Nikde na netu jsem řešení tohoto problému bohužel nenašel a ani nevím, kde začít. Může být problém v šabloně?

Upravil michalhron (2014-10-01 14:10:10)

Offline

#4 2014-10-01 20:17:04

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Neexistující článek

Skúšali ste zmeniť šablonu? Lebo ako rolujem na stránke tak sa horné menu prepína samé, tj rolovaním, rolujem v odkazoch menu. Je možné že to bude spôsobené nastavením šablony.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK