#1 2014-09-07 01:39:23

Safiyani
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-04-17
Příspěvky: 27
Web

[Vyřešeno] Facebook Like&Share - Blacklisted Website

Dobrý den.
Dnes jsem na nově spuštěném webu http://cervenka.comehere.cz dělal jen takový ten základ pro zprovoznění (instalace wordpressu, pár pluginů a úpravy v šabloně) a dost mne překvapilo nejprve to, že mi nefunguje share tlačítko facebooku, následně fakt, že mi like button dokonce vyhazuje chybu a tak sem začal hledat na netu. Předně přímo přes dev stránky FB, pak už úplně všude. Našel sem informace o tom, že toto chování má původ v označení mého webu jako škodlivého.

Neváhal sem napsat přímo na supportu FB, že ta stránka je nová a není důvod jí blokovat, případně by mi mohli alespoň sdělit, jak postupovat, ale odpovědí mi bylo jen vemi strohé: "Thanks for taking the time to submit this report. While we don't currently provide individual support for this issue, this information will help us identify bugs on our site."

Jelikož se dle dostupných informací jedná o opatření zavedeném přímo proti některým doménám 3. řádu od Endory, rád bych někoho z informovaných požádal o pár rad, které by mi pomohly s řešením.

Předem děkuji za odpovědi, Milan Červenka.

Offline

#2 2014-09-07 02:24:05

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: [Vyřešeno] Facebook Like&Share - Blacklisted Website

Dobry den,
osobne si myslim, ze s tim nic delat nemuzete, stejne tak jako my. Nekterymi uzivateli byly nektere domeny zneuzivany nebo jejich systemy byly napadny a od te doby se objevuji mj. i na cerne listine facebooku. Facebook je ale k tomuto stejne jako k vetsine veci pasivni a prakticky je neresi, a tak jedina moznost by byla prozkouset ostatni domeny 3. radu a zjistit, ktere facebook neblokuje. Nebo pokud chcete mit 100% jistotu ze to tak bude navzdy, musite koupit domenu 2. radu ktera bude jen Vase a pak bude zalezet jen na Vas, jestli se na ten list dostane nebo ne.

Offline

#3 2014-09-07 12:14:50

Safiyani
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-04-17
Příspěvky: 27
Web

Re: [Vyřešeno] Facebook Like&Share - Blacklisted Website

Okay, zkusím tedy jinou. Děkuji za rychlou odpověď.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK