#1 2014-08-06 08:25:56

Zipik
Člen
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 10

Zablokovaná doména

Dobrý den,

prosím o odblokání domény pocasi-breclav.cz.Aktivoval jsem si tarif PLUS na 7 dní a rád bych jej vyzkoušel jestli bude vyhovovat požadavkům mého webu.Doména byla odstavena kvůli počtu PHP procesů a údajného přetěžování čehož si nejsem vědom.Je pravda, že když jsou anomálie v počasí je připojeno více lidí ale při počtu návštev kolem 1000 za týden si nemyslím, že je web přetěžován.Velice mne mrzí, že jsem nebyl o této skutečnosti informován a web mi byl okamžitě zablokován.S pozdravem

Upravil Zipik (2014-08-08 12:09:44)

Offline

#2 2014-08-06 19:15:59

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Zablokovaná doména

Počkajte prosím na mailové vyjadrenie administrátora cez ticket systém kde sa rieši tento samý požiadavok.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2014-08-08 11:43:56

Zipik
Člen
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 10

Re: Zablokovaná doména

Dobrý den,

Jak dlouho to bude trvat?Již 2 den aktivován plus na 7 dní a zatím se pořád nic neděje?Děkuji za info.....

Offline

#4 2014-08-08 12:15:41

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Zablokovaná doména

Jak uvedl kolega, problém řeší admin a o výsledku bude informován na emailu.

Co se týká aktivace programu Plus na zkoušku u odstavené domény (navíc která výrazně přetěžuje server), to mi tak trochu připadá jako natankovat si plnou nádrž do nepojízdného auta.

Osobně bych si nejprve nechal zprovoznit doménu a pak program aktivoval.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2014-08-08 13:39:28

Zipik
Člen
Registrován: 2012-02-27
Příspěvky: 10

Re: Zablokovaná doména

Toto mi to psalo před odpojením, bohužel do administrace nechodím, neměl jsem důvod vše mi fungovalo....Byl překročen maximální počet současně běžících PHP procesů (3). Z toho důvodu je načítání webu zpomaleno. Doporučujeme optimalizaci webu, nebo navýšení hostingového programu......Proto jsem navýšil na zkoušku tarif v domnění, že to bude do druhého dne aktivní.Vím o dvou problémech, které potřebuji vyřešit ale kvůli časové indispozici jsem se k tomu ještě nedostal.Jedná se o webkameru, která se nenačítá a může způsobovat blokaci PHP procesu a pak ještě jeden s načítáním výstrah.Vůbec mne nenapadlo, že to může zpomalovat server, každý server má proti tomuto ochranu a visející požadavky killne pokud se nemýlím.Bohužel každý není znalý na programování a já už vůbec.Web jsem si dával za pomoci kamaráda do provozu a za 2,5 roku nebyl problém.Webkameru odstraním, protože se v poslední době spíš nenačítala (chyba u poskytovatele webkamery) a výstrahy taky protože CHMI zrušily nejspíš už old stránky.Pak bude web nastaven jako před 2,5 rokem, kdy jsem si u Vás objednal hosting.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK