#1 2014-07-15 23:09:26

netbrana
Endora rádce
Registrován: 2009-10-29
Příspěvky: 103
Web

www.netbrana.cz

Zdravíčko,

prosím o kritiku připravovaného webu, který najdete na https://www.netbrana.cz

* Rád bych znal názor na celkové pojetí designu (responsivní layout)
* Jestli je podle Vás web přehledný
* Co by jste na něm změnili

Mělo by se jednat o poptávkový server a katalog firem.

Demo data už jsem bohužel odstranil protože web postupně spouštíme, ale rád bych ještě před spuštěním reklamních kampaní slyšel názor někoho nezaujatého.

Díky všem


www.netbrana.cz - bezplatný poptávkový systém a katalog firem

Offline

#2 2014-07-16 00:05:13

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: www.netbrana.cz

- design mi prijde ok, mozna bych odsadil trochu vic ten fb panel od obsahu
- web se mi zda prehledny, i kdyz jsem nenarazil na ukazku toho, jak vypada ten katalog (seznam a konkretni polozka)
- vylepsit: pravopis - nasel jsem uz pri zbeznem prochazeni nekolik chyb smile
a pokud mozno fixnout to poskoceni nahoru, nezkoumal jsem, cim to je ale chvili po nacteni ten obsah poskoci vys

Offline

#3 2014-07-16 10:45:33

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: www.netbrana.cz

Velmi chvalim verziu pre smartfony, vyzera to naozaj dobre smile

Ostatne veci momentalne nemam moznost otestovat, ako su inputy, duplicate URLs atd. Potom to doplnim smile


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#4 2014-07-24 22:31:57

netbrana
Endora rádce
Registrován: 2009-10-29
Příspěvky: 103
Web

Re: www.netbrana.cz

Děkuji za reakce, za překlepy se trochu stydím, postupně se je snažíme s kolegou najít a fixnout big_smile, tři dny testujeme web a zatím tedy nic moc. Zaplatili jsme si PPC na google i na FB pro přidávání poptávek, PPC běží poměrně úspěšně, lidi přivede, ale místo toho aby přidali poptávku, tak zase zmizí (založeno na GA), snažíme se přijít na to proč, formulář (http://awesomescreenshot.com/04a37hsd73) je dost přehledný a funguje jak má (několikrát jsem to testoval big_smile). Jaký je Váš názor? Máte někdo nějaký nápad jak to vylepšit aby konverze vedla k zadání poptávky?

Ještě jednou děkuji


www.netbrana.cz - bezplatný poptávkový systém a katalog firem

Offline

#5 2014-07-25 10:34:46

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: www.netbrana.cz

Tychto portalov je dost a ludia sa obracaju tam, kde to nie je prazdne. Na tejto stranke vidim iba 2 firmy, co si navstevnik pomysli, ze je to mrtve, tak ani nenapise. Bolo by fajn zhrnut, ze ste zacinajuci projekt a vymysliet nieco, preco by mali navstevnici vyuzit vase sluzby namiesto toho, aby sli niekam, kde to uz rozbehnute je. Podobne je to s internetovym bazarom, moze byt dobry, ale ked je prazdny, tak si inzerat skor podame na bazos, tiez ako uzivatel na stranke chceme, aby nas inzerat videli co najviac ludi a uzivatelia si navstevnost dokazu odhadnut vzhladom na aktivitu danej stranky.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK