#1 2014-05-26 08:03:22

tucapy
Endora uživatel
Registrován: 2013-10-30
Příspěvky: 30

[Vyřešeno] Prestashop 1.6 - nakupování bez registrace

Dobrý den,
jak v prestashop 1.6 vypnu jakoukoli registraci zákazníka, respektive zobrazení formuláře.
Povolil jsem nakupování bez registrace, ale pořád se mi v košíku zobrazuje formulář na registraci. Já ale nechci zákazníka jakkoli registrovat, mě stačí jeho mail a telefonní číslo (to bych naopak potřeboval aby zákazník vyplnil vždy)

Díky za nasměrování správným směrem.

PS - nevíte o nějakých pěkných šablonách free?

Offline

#2 2014-05-26 08:28:22

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: [Vyřešeno] Prestashop 1.6 - nakupování bez registrace

Teoreticky by mělo stačit v sekci Konfigurace > Objednávky povolit nakupování bez registrace, tím bude nová možnost "Rychlá platba". Ostatní tam ale budou stále na výběr, jedinou možností by pak bylo odstranit je přímo v šabloně.

Potom by stačilo odstranit v souboru themes/sablona/authentication.tpl tyto řádky:

<div class="col-xs-12 col-sm-6">
			<form action="{$link->getPageLink('authentication', true)|escape:'html':'UTF-8'}" method="post" id="create-account_form" class="box">
				<h3 class="page-subheading">{l s='Create an account'}</h3>
				<div class="form_content clearfix">
					<p>{l s='Please enter your email address to create an account.'}</p>
					<div class="alert alert-danger" id="create_account_error" style="display:none"></div>
					<div class="form-group">
						<label for="email_create">{l s='Email address'}</label>
						<input type="text" class="is_required validate account_input form-control" data-validate="isEmail" id="email_create" name="email_create" value="{if isset($smarty.post.email_create)}{$smarty.post.email_create|stripslashes}{/if}" />
					</div>
					<div class="submit">
						{if isset($back)}<input type="hidden" class="hidden" name="back" value="{$back|escape:'html':'UTF-8'}" />{/if}
						<button class="btn btn-default button button-medium exclusive" type="submit" id="SubmitCreate" name="SubmitCreate">
							<span>
								<i class="icon-user left"></i>
								{l s='Create an account'}
							</span>
						</button>
						<input type="hidden" class="hidden" name="SubmitCreate" value="{l s='Create an account'}" />
					</div>
				</div>
			</form>
		</div>

a

		<div class="col-xs-12 col-sm-6">
			<form action="{$link->getPageLink('authentication', true)|escape:'html':'UTF-8'}" method="post" id="login_form" class="box">
				<h3 class="page-subheading">{l s='Already registered?'}</h3>
				<div class="form_content clearfix">
					<div class="form-group">
						<label for="email">{l s='Email address'}</label>
						<input class="is_required validate account_input form-control" data-validate="isEmail" type="text" id="email" name="email" value="{if isset($smarty.post.email)}{$smarty.post.email|stripslashes}{/if}" />
					</div>
					<div class="form-group">
						<label for="passwd">{l s='Password'}</label>
						<span><input class="is_required validate account_input form-control" type="password" data-validate="isPasswd" id="passwd" name="passwd" value="{if isset($smarty.post.passwd)}{$smarty.post.passwd|stripslashes}{/if}" /></span>
					</div>
					<p class="lost_password form-group"><a href="{$link->getPageLink('password')|escape:'html':'UTF-8'}" title="{l s='Recover your forgotten password'}" rel="nofollow">{l s='Forgot your password?'}</a></p>
					<p class="submit">
						{if isset($back)}<input type="hidden" class="hidden" name="back" value="{$back|escape:'html':'UTF-8'}" />{/if}
						<button type="submit" id="SubmitLogin" name="SubmitLogin" class="button btn btn-default button-medium">
							<span>
								<i class="icon-lock left"></i>
								{l s='Sign in'}
							</span>
						</button>
					</p>
				</div>
			</form>
		</div>
	</div>

.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2022-06-14 11:16:04

Mareczechzrcz
Člen
Registrován: 2022-01-01
Příspěvky: 32

Re: [Vyřešeno] Prestashop 1.6 - nakupování bez registrace

Dobrý den,
nyní bych potřeboval tuto debatu znovu otevřít, pro doménu www.nakup3D.cz potřebuji také odstranit veškerou registraci zákazníka, avšak kde tento formulář authentication.tpl  najdu ?

Co jsem hledal tak nikde to vlákno nevypadá stejně.

Až mi prosím napíšete cestu, tak co všechno odstranit a kde ?

Děkuji mockrát.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK