#1 2014-05-18 18:56:20

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Oznámení o porušení pravidel

Dobrý den. Vůbec nechápu Vaši reakci na porušení pravidel webu www.magickyklub-motorlet.g6.cz
1) Jsem do reklamního baneru vůbec nezasahoval a tak debilně se vybarvil sám (takže splývá s pozadím)
2) Nijak nehodlám stylovat Vaši reklamu, která se tam přiblble zobrazuje v patičce. Vlastně ani nevím jak se to dělá.

Připadá mi jako naprostá drzost z vaší strany jebat mě za něco, co si Váš systém způsobuje sám-nikoliv mojí vinou. Já jsem se nepokoušel nijak banner odstranit, ani nijak zamaskovat, tak potom nechápu, v čem je problém.

Omluvte mě za moji prostořekost, ale dokáže mě vytočit taková blbá byrokracie, jako kdyby na tom nějak záleželo. Jde jen o prachy...

Offline

#2 2014-05-18 19:16:32

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Oznámení o porušení pravidel

Vkládaná reklama má standardně černý text. Jestli použijete černé pozadí tak je jasné, že reklama nebude viditelná...
Reklamu si můžete přizpůsobit v přehledu domény (Reklama). Více zde http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?id=5835.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2014-05-18 19:52:02

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Re: Oznámení o porušení pravidel

1) Jsem toto nastavení právě změnil, a nijak se to zatím neprojevilo
2) Potom nechápu, proč je tam volba použít styl webu (asi, aby jste si na tom mastili triko podobnou buzerací na mail)

Předpokládám, že podobně na tom bude i můj druhý web www.jiriprek.4fan.cz

Offline

#4 2014-05-18 21:23:00

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Oznámení o porušení pravidel

pidzejj napsal:

1) Jsem toto nastavení právě změnil, a nijak se to zatím neprojevilo

Vymažte cache prohlížeče, popřípadě vícekrát načtěte stránku. Černý text, bílé pozadí.

pidzejj napsal:

2) Potom nechápu, proč je tam volba použít styl webu (asi, aby jste si na tom mastili triko podobnou buzerací na mail)

Záleží také na tom, jak máte nastaven styl.
Také máte další možnost - umístit reklamu do kterékoliv části webu a nastylovat jej vlastním stylem.

Na Vašem druhém webu to příliš nesplňuje podmínky Free hostingu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2014-05-18 21:50:48

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Oznámení o porušení pravidel

Pri registracii ste museli suhlasit s podmienkami, kde bola zahrnuta aj podmienka ohladom reklamy. Keby ste si ich poriadne precitali, toto nedorozumenie by nemuselo nastat.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#6 2014-05-18 23:16:49

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Re: Oznámení o porušení pravidel

Ano přečetl jsem je, ale netušil jsem, že se budu muset starat ještě o takové zbytečnosti, za které se necítím být zodpovědný. Pokud mi hosting umožňuje přizpůsobit si reklamu podle stylu webu ale zároveň touto volbou poruším pravidla, pak je něco špatně.

Uráží mě to z důvodu, že nepatřím mezi lidi, kteří rádi podvádí a jsou nepoctiví. Zkrátka si myslím, že tyto záležitosti ohledně reklamy by si měli řešit sami poskytovatelé, a pokud už to musí řešit sám uživatel, pak mu znemožnit takové nastavení reklamního banneru, které by porušovalo pravidla (myšleno ve webadminu). Toť můj názor a klidně mě za to ukamenujte.

Nashledanou

Offline

#7 2014-05-18 23:26:53

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Oznámení o porušení pravidel

pidzejj napsal:

... za které se necítím být zodpovědný. Pokud mi hosting umožňuje přizpůsobit si reklamu podle stylu webu ale zároveň touto volbou poruším pravidla, pak je něco špatně. ...

Bohužel hosting nemůže zodpovídat za barevné nastavení každé použité šablony.
Pokud bude například barva textu celého webu nastavena na černou a pozadí zápatí, kde např. autor šablony nepočítá s textem, bude také černé či tmavé, bude text nečitelný.

Jednoduše shrnuto, za viditelnost reklamy a dodržení podmínek zodpovídá jednoznačně uživatel dané domény. Tedy jste jednoznačně zodpovědný za zobrazený obsah a dodržení podmínek.

Můžete se čertit, rozčilovat, nadávat na hosting, ale pravidla jsou nastavena a Vy jste s nimi souhlasil. Pokud chcete Free doménu, musíte je dodržovat. Další volbu máte zakoupit si placený program (Plus/Mega), kde reklama není.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#8 2014-05-19 01:07:16

pidzejj
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-03
Příspěvky: 14

Re: Oznámení o porušení pravidel

Už se o tom nebudu dohadovat, ale je to směšné. Je to v rozporu s logikou možnosti nastavení. Jen se vykrucujete z faktu nekorektně postavených služeb. Stačí se podívat na vaše menu endora a chce se mi smát. Najet na záložku podmínky použití je vskutku artistický výkon (ano po desátém pokusu už konečně menu nezmizí).

Stačilo by slušně upozornit a né mě hned vyhrožovat smazáním domény a dělat ze mě padoucha, jako bych si to zavinil. Tak tam nestrkejte hafo nastavení, když vám to pak padá na hlavu.

Ic.cz stálo za prd co se týká služeb, ale nikdo mě neprudil za reklamu a nastavovala se sama, resp. jsem se o to nestaral. Třeba se ještě po něčem poohlédnu jinde.
Nashle.

Offline

#9 2014-05-19 01:55:39

marekmikula777
Endora uživatel
Registrován: 2014-04-12
Příspěvky: 234

Re: Oznámení o porušení pravidel

pizdejj nechápem co sa tu rozčuluješ to je také ťažké zmenit si  farbu písma trvá to 30 sekund a máš po probléme :-)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK