#1 2014-03-03 23:13:14

Georgegold
Člen
Registrován: 2010-06-10
Příspěvky: 71

Kompletní převod webu z domény 3.řádu na doménu 2.řádu (program Plus)

Zdravím,

  je mi jasné, že následující problém se zde zřejmě již několikrát objevil - leč já hledal marně (zřejmě tedy i špatně) :-)
Proto mi případně stačí i odkaz k článku objasnující následující problém.
   Mám na doméně http://www.georgeweb.8u.cz/ hotový web v programu Wordpress a rád bych ho co nejjednodušeji převedl na zatím nekoupenou (ale již přes váš web objednanou) doménu www.penzion-sport.cz a to včetně hostingového programu Plus (to celé na 1 rok). Rád bych provedl platbu dohromady a to převodem na účet.

                                Předem velmi děkuji za pomoc s pozdravem Georgegold

Upravil Georgegold (2014-03-03 23:14:59)

Offline

#2 2014-03-04 00:30:45

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,886

Re: Kompletní převod webu z domény 3.řádu na doménu 2.řádu (program Plus)

Uvedenú doménu 2 rádu máte nastavenú ako ALIAS, tj nemusíte prevádzať obsah. Postačuje zaplatiť doménu 2 rádu. Po zaplatení keď bude doména funkčná zmeníte v nastaveniach WP adresu webu na novú a obsah sa bude zobrazovať z novej adresy.

V prípade že požadujete k doméne 2 rádu mať možnosť vytvoriť aj mail schránku je nutné doménu ako ALIAS zrušiť a vytvoriť k nej bežnú hostingovú službu, napríklad rovno i s programom PLUS. Následne jedným kliknutím prekopírujete obsah FTP z domény na doménu priamo vo webadmin.endora.cz a zmeníte adresu stránky na novú.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2014-03-04 07:58:50

Georgegold
Člen
Registrován: 2010-06-10
Příspěvky: 71

Re: Kompletní převod webu z domény 3.řádu na doménu 2.řádu (program Plus)

Zdravím,
  velmi děkuji za rychlou reakci. Jen ještě jedno doplnění - jakým způsobem mám tedy nejlépe postupovat, abych mohl bankovním převodem zaplatit naráz jak doménu 2 řádu, tak zároveň i službu webhosting Plus a to včetně emailové schránky a jakým způsobem pak po potvrzení platby pokračovat ?

                                       předem velmi děkuji za odpověd a omlouvám s pozdravem Georgegold

Upravil Georgegold (2014-03-04 08:00:26)

Offline

#4 2014-03-04 13:06:22

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Kompletní převod webu z domény 3.řádu na doménu 2.řádu (program Plus)

Budú to 2 faktúry. Mali by ste to ako jednu jedine ak by ste si vybrali program MEGA účet + CZ doména zdarma.


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK