#1 2013-10-16 23:43:10

zeddy
Člen
Registrován: 2012-06-26
Příspěvky: 22

Problém s nahráním zálohy.

Zdravim, chtěl jsem si nahrát zálohu na doméně www.zeddy.cz, ale bohužel ať zvolím jakoukoliv zálohu klidně i měsíc starou tak prostě na webu se nic nezmění.
Nastavil jsem si tam Maintenance Mode a ještě jsem v tam někde v přesměrování nastavil, aby když se na tu stránku najede tak aby to přesměrovalo na jednu stránku to se, ale bohužel nějak nepovedlo a funguje to jen když se klikne vyloženě na ten odkaz co tam je a právě že já se teď ani nemůžu přihlásit do administrace, protože když prostě dám wp-login tak mě to automaticky hodí na tu stránku, kterou jsem si tam nastavil.

Takže bych se chtěl zeptat co stim?
Buď bych potřeboval nahrát zálohu a nebo zrušit to přesměrování, abych se normálně přihlásit do administrace.

Děkuju za pomoc.

Offline

#2 2013-10-17 08:25:31

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Problém s nahráním zálohy.

Co by jste si představoval, že se má změnit obnovením zálohy FTP? Měnil jste nějaké soubory na FTP? Zřejmě nikoliv.

Veškerá nastavení jsou uložena v databázi, nikoliv na FTP.
Máte špatně nastavenou siteurl (a home) v databázi. Opravte si v databázi v tabulce wp-options položku siteurl a home z http://www.gta5.cz na http://www.zeddy.9e.cz a stránky Vám budou správně fungovat.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2013-10-17 15:52:06

zeddy
Člen
Registrován: 2012-06-26
Příspěvky: 22

Re: Problém s nahráním zálohy.

Aha tak díky za radu, každopádně bych ještě potřeboval poradit jak to přesně vté databázi najít.

Offline

#4 2013-10-17 16:03:20

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Problém s nahráním zálohy.

Přihlašte se do databáze přes phpMyAdmin (údaje naleznete v konfiguračním souboru wp-config.php). Po přihlášení přejděte do tabulky wp_options a najděte položky výše a opravte URL adresu.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#5 2013-10-17 16:36:13

zeddy
Člen
Registrován: 2012-06-26
Příspěvky: 22

Re: Problém s nahráním zálohy.

Děkuju mnohokrát.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK