#1 2013-09-13 13:03:04

Stranger
Člen
Místo: Havlíčkův Brod
Registrován: 2013-07-13
Příspěvky: 12
Web

[Vyřešeno] Plugin Virtual Domains - Jak na to?

Zdravím,

je možné, že uvedený plugin není kompatibilní se systémem vytváření subdomén na hostingu nebo jsem jen tydýt a neumím to nastavit?

Nemáte prosím někdo tento plugin zprovozněný a mohli byste mne postrčit správným směrem?

Děkuji za jakoukoli radu, Milan

Offline

#2 2013-09-13 13:44:28

k4m1l
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-12
Příspěvky: 279

Re: [Vyřešeno] Plugin Virtual Domains - Jak na to?

tyhle pluginy fungují pomocí .htaccess, takže je nutné aktivovat si v administraci právě tuhle volbu.


Linux is like a wigwam. No Windows, no Gates and Apache inside!

Offline

#3 2013-09-13 14:41:06

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: [Vyřešeno] Plugin Virtual Domains - Jak na to?

Některé systému vytvářejí automaticky subdomény a nebo jako Vám už psal uživatel k4m1l výše pomocí .htaccess. V administraci v Přehledu domén zvolte doménu. Následně sjeďte dolu a podívejte se do "Domény 3. řádu, tam si můžete vybrat ze tří možností, jak se subdomény budou vytvářet.

1. Subdoména se vytvoří automaticky a to tak že na ftp ve složce jejdass.eu/web vytvoříte složku s požadovaným jménem subdomény. Např obsah složky jejdass.eu/web/moje/ bude fungovat jako http://moje.jejdass.eu.

2. Systém se o subdomény nestará a všechny požadavky směřují do složky jejdass.eu/web. Subdomény může uživatel řešit pomocí souboru .htaccess.

3. Subdoména se vytvoří automaticky a to tak že na ftp ve složce jejdass.eu/sub vytvoříte složku s požadovaným jménem subdomény. Např obsah složky jejdass.eu/sub/moje/ bude fungovat jako http://moje.jejdass.eu..


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#4 2013-09-13 18:26:59

Stranger
Člen
Místo: Havlíčkův Brod
Registrován: 2013-07-13
Příspěvky: 12
Web

Re: [Vyřešeno] Plugin Virtual Domains - Jak na to?

Trade napsal:

2. Systém se o subdomény nestará a všechny požadavky směřují do složky jejdass.eu/web. Subdomény může uživatel řešit pomocí souboru .htaccess.

Správná volba byla tato. Díky za nakopnutí.

Milan

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK