#1 2013-08-23 07:25:12

zkrejsa
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-01
Příspěvky: 4

Starší zálohy

Dobrý den. Rád bych se zeptal, jestli někde nemáte uloženy i starší zálohy domén, než jsou dostupné v administraci domény. Delší dobu jsem si nevšiml, že stránky jsou poškozené a potřeboval bych se vrátit do stavu někdy ze začátku července. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Krejsa

Offline

#2 2013-08-23 09:47:31

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Starší zálohy

K dispozici jsou pouze ty zálohy, které naleznete ve své webadministraci domény.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-08-23 10:38:17

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Starší zálohy

Zálohy sa ukladajú štandardne 14 dní dozadu. Takéto zálohovanie robí väčšina webhostingov. Dlhšie zálohy čo viem zo skúseností robí GoDaddy a to 30 dní dozadu. Samozrejme nič vám nebráni si robiť vlastné zálohy k vami stanoveným dňom a ukladať si ich i roky spätne.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2013-08-29 13:49:42

zkrejsa
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-01
Příspěvky: 4

Re: Starší zálohy

Mám problém s doménou pripravkapodlesi.hys.cz. Je v něm nainstalován redakční systém WordPress. Někdy kolem 10.8. se kolega přihlásil do administrace a dělal věci, které mi později nedokázal pořádně popsat, ale zkoušel změnit jméno domény na mladsizacipodlesi.hys.cz. Po tomto zásahu jsou stránky nefunkční. Po napsání adresy pripravkapodlesi.hys.cz se stránky objeví, ale jsou poškozené. A po kliknutí na jakýkoliv odkaz se otvírají stránky s adresou mladsizacipodlesi.hys.cz, nedá se přihlásit ani do administrace WordPressu. Zkouyšel jsem stránky obnovit ze zálohy z 31.7., ale i po tomto obnovení stránky zůstaly stejně poškozené, nic se nezměnilo. Nevíte, co se kolegovi povedlo udělat a jestli by se to dalo opravit?

Offline

#5 2013-08-29 13:58:10

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Starší zálohy

Opravil jsem Vám home a siteurl v databázi.

Stránky jsou nyní funkční.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#6 2013-08-29 13:59:28

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Starší zálohy

Váš kolega změnil URL adresu WordPressu a tím pádem se stránka zobrazuje takto. Přihlašte se do databáze pomocí phpMyAdmin, zvolte si databázi a najděte tabulku wp_options. Tam si najděte site_url a adresu změňte na pripravkapodlesi.hys.cz.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK