#1 2013-08-21 17:52:43

Scara
Člen
Registrován: 2013-07-19
Příspěvky: 17

Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Ahoj,co mám dělat když nejsem plnoletý a tím pádem se mi nechce zrovna vypisovat svoje údaje jako ulici atd a zároveń nechci Lite a nic platit ?

Offline

#2 2013-08-21 18:06:57

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Registrace mojeID je zcela zdarma a nezáleží na tom, jestli jste plnoletý nebo ne. K funkčnosti účtu stačí aktivovat účet pomocí PINU 1 a PINU2. Jeden PIN je zaslán na mail a druhý na telefon.
Pokud nechcete zadávat pravdivé údaje - ulici, město, PSČ atp., tak můžete samozřejmě napsat nepravdivé údaje (nedoporučuji). V takovém případě je zde riziko, že Vám zruší účet mojeID:

9. ODPOVĚDNOST ZA ŠKODU
9.1. Uživatel odpovídá za škodu způsobenou sdružení CZ.NIC  zejména  tím, že uvedl nepravdivé, neúplné nebo 
zavádějící údaje, nebo že užíval Službu způsobem, který porušuje Pravidla nebo práva třetích osob.

.
Celé podmínky naleznete zde https://www.mojeid.cz/files/mojeid/Pravidla_MojeID.pdf

Více se můžete dočíst v tématu http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?id=6677, kde vše bylo odepovězeno.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-08-21 18:16:13

Scara
Člen
Registrován: 2013-07-19
Příspěvky: 17

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Možná ted položím stupidní otázku, ale když vyplním PIN 1 A PIN 2 a políčko s PIN 3 bude prázdné registrace bude ZDARMA a nic mi domů nebude posláno či někomu jinému ?

Offline

#4 2013-08-21 18:25:39

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Pokud nebudete vyplňovat PIN3, registrace (její ověření) bude provedena a účet na Endora si s takto ověřeným mojeID můžete spárovat.
PIN3 dorazí jako dopis na Vámi uvedenou adresu. Pokud jej nevyplníte, pak nebudete moci v zadaných údajích nic měnit a účet na mojeID nebudete mít plně aktivován.

Jak již bylo řečeno, za veškeré nepravdivě uvedené skutečnosti nesete plnou odpovědnost.

O.T.
Nakupujete na internetu?
Pokud ano, pak stejné údaje dáváte jakémukoliv prodejci při registraci účtu na e-shopu. Ve většině případů i další údaje.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2013-08-21 18:30:46

Scara
Člen
Registrován: 2013-07-19
Příspěvky: 17

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Na internetu nenakupuju ... Takže ted nevím vážně co dělat ... PIN 1 a PIN 2 bych tedy dokázal vyplnit ale PIN 3 to už né.Tohle MojeID mě teda hodně vadí.

Offline

#6 2013-08-21 18:36:14

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Pokud nechcete mojeID, pak můžete koupit na alespoň jedné doméně program (Plus/Mega). Volba je na každém.

Neznám důvod, proč by mělo vadit, že uvedete pravou adresu na kterou Vám přijde dopis s PIN3.
Pro použití na Endora Vám postačuje ověření mojeID v tzv. Levelu1, tedy ověření pomocí PIN1 a PIN2.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#7 2013-08-21 18:38:38

Scara
Člen
Registrován: 2013-07-19
Příspěvky: 17

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Když si ověřím PIN 1 a PIN 2 a políčko s PIN 3 tak se teda nic nestane jen to nebudu mít "celé aktivované" a s programu lite budu zase na free ?

Offline

#8 2013-08-21 18:42:21

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Nejsem plnoletý co mám dělat ?

Při registraci mojeID musíte vyplnit všechny údaje. Zda pravdivé či nikoliv již bylo řešeno.
Během pár minut Vám přijde na uvedený e-mail PIN1 s pokyny a na mobilní telefonní číslo SMS s PIN2. Tyto PINy zadáte do příslušných polí v odkazu adresy uvedené v e-mailu. Dopis obvykle dorazí do 7 dnů.

Po takto aktivovaném mojeID si jej spárujete s Vaším účtem a administračním rozhraní Endora a domény na účtu budou převedeny z programu Lite do programu Free.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK