#1 2013-08-02 19:08:15

Shampoo
Člen
Registrován: 2010-08-02
Příspěvky: 9

Symfony2 + databáze

Zdravím,

dnes jsem založil nový web www.zasedaciporadek.comehere.cz, kde využivám také databázi (po kliknutí na APLIKACE - např. všechny místnosti).
Databázi mám naimportovanou, nastaven soubor parameters.yml, který slouží pro přístupové údaje k databázi v frameworku Symfony.

Pokud chci ale zobrazit nějakou stránku, kde se databáze využívá, tak se zobrazí internal server error 500. Mám špatně vyplněné přistupové údaje, nebo je chyba na serveru?

soubor parameters.yml:
parameters:
    database_driver:   pdo_mysql
    database_host:     sql9.endora.cz
    database_port:     3314
    database_name:     zasedaciporadek
    database_user:     shampoo
    database_password: mojeHeslo

    mailer_transport:  smtp
    mailer_host:       localhost
    mailer_user:       ~
    mailer_password:   ~

    locale:            en
    secret:            ThisTokenIsNotSoSecretChangeIt

Upravil Shampoo (2013-08-02 19:11:20)

Offline

#2 2013-08-02 19:25:34

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Symfony2 + databáze

Myslíte například http://www.zasedaciporadek.comehere.cz/ … reateModel? Doporučil bych Vám aktivovat si zobrazování PHP chyb, jestli se Vám nějaká zobrazí.
Jako host si napište "sql9.endora.cz:3314" nebo "localhost".


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-08-02 20:19:58

Shampoo
Člen
Registrován: 2010-08-02
Příspěvky: 9

Re: Symfony2 + databáze

Error logy jsem povolil, ale vůbec žádné se nevytvořily, alespoň je na FTP nevidím. Změna host jména nepomohla. Na mém localhostu vše funguje.

Edit: Teď jsem si projel logy v symfony a zjistil jsem, že jsem se nejpíše nepřipojil k databázi, protože mi to vyhodilo vyjímku, že databáze je nedostupná. Ty přihlašovací údaje by měly být správně?
Edit2: Tak je to tedy na 100 % přihlašovacími údaji, jelikož jsem zkusil vytvořit databázi na školním serveru a tam to teď funguje.

Upravil Shampoo (2013-08-02 21:10:02)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK