#1 2010-07-16 02:40:59

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Zmizela jsem si stránky!!!!

Už jsem to psala jako odpověď na jiný problém ale raději to napíšu jako samostatnou zprávu. Udělala jsem asi hroznou ptákovinu, protože jsem si ve službě google apps,kde mám mail pro doménu smartnews.cz, klikla na přidání webu. Tak to po mně chtělo přidat záznam CNAME. Tak jsem ho přidala a moje stránky zmizely. I když jsem záznam okamžitě odebrala a stránky na google apps hned zrušila, tak mi moje stránky nejdou!!! Co s tíííím??? Můžete mi nějak pomoct? Mám ten vyšší program, myslíte, že máme nějakou zálohu, která by se dala použít?
Dííky
Elgi roll

Offline

#2 2010-07-16 10:28:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Zmizela jsem si stránky!!!!

S toho čo píšeš neviem čo ti nejde, lebo web stránka <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.smartnews.cz">www.smartnews.cz</a><!-- w --> a tiež mail.smartnews.cz funguje bez problémov. Môžeš konkretizovať tvoj problém? Zmena DNS záznamov CNAME nemá vplyv na chod stránky, tým len daný názov nasmeruješ mimo servery Endora.cz tak ako máš nastavené i mail.smartnews.cz


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-07-16 11:54:29

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Zmizela jsem si stránky!!!!

Díky Janko,
asi ta zmena DNS trvala déle, než avizovaných 30 minut. Takže už si s těmito stránkami nebudu zahrávat smile
Ještě jednou díky
Elgi

Offline

#4 2010-07-16 12:11:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Zmizela jsem si stránky!!!!

Zmena DNS záznamu by mala prejsť do 30 minút, ale to neznamená že aj tvoj ISP to bude mať hneď.
Je lepšie počkať aj cez hodinu, pokiaľ je u záznamov uvedené TTL 3600 wink a niet začo ďakovať...


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK