#1 2013-05-31 21:13:12

DraCezarus
Člen
Registrován: 2012-11-29
Příspěvky: 12

Dotaz ke Katalogu

Dobrý den,

rád bych se zeptal, bylo mi zamítnuto přidání stránek do katalogu z důvodů "web bez obsahu", znamená to že na mém webu nejsou žádná data? Nebo je to, že můj web nemá pro zvolenou kategorii žádný význam?

Děkuji za vysvětlení, uživatel Vratislav Marek.

Offline

#2 2013-05-31 21:16:58

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Dotaz ke Katalogu

Neuviedli ste o aký web sa jedná. Ak bol zamietnutý z daného dôvodu, je možné že na stránke i keď bol obsah ale bolo ho veľmi málo, tj príklad: nainštalovaný CMS, pridané 2-5 článkou z novinkami o tom že bol zmenený vzhľad atď. Napíšte vašu adresu stránky a dám vám presnejšiu odpoveď.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2013-05-31 21:21:47

DraCezarus
Člen
Registrován: 2012-11-29
Příspěvky: 12

Re: Dotaz ke Katalogu

Zde je adresa zmiňovaného webu, http://archivez.9e.cz/. Požádal jsem zařadit ho do kategorie o Vysokých školách. Web slouží jako online vyhledávač v materiálech vložených do souborů. V tuto chvíli jsou na webu zveřejněny materiálu předmětu ISOSY z Univerzity.

Offline

#4 2013-05-31 21:26:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Dotaz ke Katalogu

100% si to nepamätám keďže denne cez moje ruky prechádza veľa stránok, ale ako pozerám na úvodnú stránku kde je len prihlasovací formulár vľavo a v strede bielo z dvomi slovami "Zadente Vyhledavání" som usúdil že na stránke nieje žiadny obsah. Navyše na čokoľvek kliknem, tak sa zobrazí len jeden jediný článok, tj stránka bez obsahu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2013-05-31 21:42:56

DraCezarus
Člen
Registrován: 2012-11-29
Příspěvky: 12

Re: Dotaz ke Katalogu

Omlouvám se, zdali vám zbytečně přidělávám práci, chtěl jsem jenom sdílet práci s ostatními studenty, kterým by se zmíněný materiál stránek mohl hodit.

Web je jakýsi vyhledávač a zmíněný obsah se zobrazí teprve ve chvíli kdy se ho na nějakou věc zeptáte, nebo si necháte něco vypsat.

Zde jsou příklady kde již bylo vybráno (web vyžaduje přihlášení jinak svůj obsah chrání, čerpal jsem z majetku univerzity a slouží výhradně ke studiu, ale je tam tlačítko "Nechci se registrovat", které vás přihlásí jako hosta):

http://archivez.9e.cz/?kod=/IOSYS/Teori … e_Next.txt

http://archivez.9e.cz/?sezm

http://archivez.9e.cz/?info

http://archivez.9e.cz/index.php?kod=/IO … st-fit.txt;

To zřejmě nesplňuje vaše požadavky.

Ještě jednou se omlouvám, už se nebudu pokoušet tento web zařadit do katalogu.

Offline

#6 2013-05-31 21:50:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Dotaz ke Katalogu

Skúste stránku trochu prerobiť, aby z nej bolo jasné o čo tam ide, lebo môj prvý dojem bol aby som klikol na X keďže som nič na stránke nevideľ. Ak do budúcna pozmeníte obsah tak aby bolo jasné že sa na stránke niečo nachádza, atď, tak stránku znovu zaraďte. I stránky v katalógu ktoré boli zaradené sú postupne prekontrolovávané, či neboli zrušené, alebo nebol zmazaný obsah a podobne.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2013-05-31 21:51:52

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Dotaz ke Katalogu

Nic proti, ale na to, že by stránky měly poskytovat informace studentům, i když neuvádíte jakým, obsahují příliš mnoho gramatických a sémantických chyb.
V tomto kontextu na mne stránky nepůsobí jako příliš důvěryhodný zdroj informací.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#8 2013-06-02 23:36:07

DraCezarus
Člen
Registrován: 2012-11-29
Příspěvky: 12

Re: Dotaz ke Katalogu

Web od základu předělám, a hned na první stránce budou informace o obsahu a vzorové předvedení funkčnosti webu aby ulehčili práci kontrole.

Gramatické chyby, s těmi mám velký problém, ale postarám se aby nebyli nebo měli minimální výskyt. Co konkrétně máte na mysli sémantickými chybami, jsou ve zdrojových kódech php, nebo je to myšleno v gramatice ?

Když budu web předělávat, přišel jsem na způsob jak spojit své weby, když je nyní možnost aliasu, pokud jsem správně pochopil je to neplacená služba a obsah bude přístupný z obou adres. Ponechal bych jako hlavní doménu dracekcezarus.9e.cz (prozatím smazán původní obsah a vložen prozatímní z archivu) a archivez.9e.cz vložil jako alias.

Upravil DraCezarus (2013-06-02 23:36:47)

Offline

#9 2013-06-03 07:14:39

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Dotaz ke Katalogu

DraCezarus napsal:

... Gramatické chyby, s těmi mám velký problém, ale postarám se aby nebyli nebo měli minimální výskyt. Co konkrétně máte na mysli sémantickými chybami, jsou ve zdrojových kódech php, nebo je to myšleno v gramatice ? ...

Chyba je rodu ženského, tedy nebyly nebo měly. Konkrétně mám na mysli sémantiku v textu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK